See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie wielobranżowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę dla planowanych inwestycji polegających na modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Warszawie.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę dla planowanych inwestycji polegających na modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Warszawie w podziale na: Część 1: budynek przy ul. Stalowej 37, Część 2: budynek przy Ząbkowskiej 28 (budynek frontowy), Część 3: budynek przy ul. Szwedzkiej 11 w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Termomodernizacja budynków komunalnych - prace przygotowawcze”. Zamawiający dzieli Przedmiot zamówienia na dwie części: a) Zakres Podstawowy (gwarantowany): wykonanie dokumentacji. b) Zakres Opcjonalny (prawo opcji): sprawowanie nadzoru autorskiego przy robotach budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w opisie potrzeb i wymagań wraz z załącznikami stanowiącymi jego integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 5, wraz z załącznikami do Umowy, zgodnie z postanowieniami § 15 Umowy tj. min.: a) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 5 do Umowy odpowiednio dla części zamówienia, b) Standardy wykończenia budynku i lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiące załącznik Nr 6 do Umowy, c) Ogólne Warunki Umów o Projektowanie, zwane dalej jako „OWUP”, stanowiące załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: DNZP.260.46.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: budynek przy ul. Stalowej 37
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę dla planowanych inwestycji polegających na modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Warszawie w podziale na: Część 1: budynek przy ul. Stalowej 37, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Termomodernizacja budynków komunalnych - prace przygotowawcze”. Zamawiający dzieli Przedmiot zamówienia na dwie części: a) Zakres Podstawowy (gwarantowany): wykonanie dokumentacji. b) Zakres Opcjonalny (prawo opcji): sprawowanie nadzoru autorskiego przy robotach budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w opisie potrzeb i wymagań wraz z załącznikami stanowiącymi jego integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 5, wraz z załącznikami do Umowy, zgodnie z postanowieniami § 15 Umowy tj. min.: a) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 5 do Umowy odpowiednio dla części zamówienia, b) Standardy wykończenia budynku i lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiące załącznik Nr 6 do Umowy, c) Ogólne Warunki Umów o Projektowanie, zwane dalej jako „OWUP”, stanowiące załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: DNZP.260.46.2026 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: budynek przy Ząbkowskiej 28 (budynek frontowy),
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę dla planowanych inwestycji polegających na modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Warszawie w podziale na: Część 2: budynek przy Ząbkowskiej 28 (budynek frontowy), w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Termomodernizacja budynków komunalnych - prace przygotowawcze”. Zamawiający dzieli Przedmiot zamówienia na dwie części: a) Zakres Podstawowy (gwarantowany): wykonanie dokumentacji. b) Zakres Opcjonalny (prawo opcji): sprawowanie nadzoru autorskiego przy robotach budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w opisie potrzeb i wymagań wraz z załącznikami stanowiącymi jego integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 5, wraz z załącznikami do Umowy, zgodnie z postanowieniami § 15 Umowy tj. min.: a) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 5 do Umowy odpowiednio dla części zamówienia, b) Standardy wykończenia budynku i lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiące załącznik Nr 6 do Umowy, c) Ogólne Warunki Umów o Projektowanie, zwane dalej jako „OWUP”, stanowiące załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: DNZP.260.46.2026 Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: budynek przy ul. Szwedzkiej 11
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie wielobranżowych dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem pozwoleń na budowę dla planowanych inwestycji polegających na modernizacji budynków mieszkalnych wielorodzinnych w Warszawie w podziale na: Część 3: budynek przy ul. Szwedzkiej 11, w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą „Termomodernizacja budynków komunalnych - prace przygotowawcze”. Zamawiający dzieli Przedmiot zamówienia na dwie części: a) Zakres Podstawowy (gwarantowany): wykonanie dokumentacji. b) Zakres Opcjonalny (prawo opcji): sprawowanie nadzoru autorskiego przy robotach budowlanych realizowanych na podstawie dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w opisie potrzeb i wymagań wraz z załącznikami stanowiącymi jego integralną część tj. Projekcie umowy – Załącznik Nr 5, wraz z załącznikami do Umowy, zgodnie z postanowieniami § 15 Umowy tj. min.: a) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 5 do Umowy odpowiednio dla części zamówienia, b) Standardy wykończenia budynku i lokali mieszkalnych i użytkowych, stanowiące załącznik Nr 6 do Umowy, c) Ogólne Warunki Umów o Projektowanie, zwane dalej jako „OWUP”, stanowiące załącznik nr 1 do Umowy
Interne Kennung: DNZP.260.46.2026 Część III