2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 4545552,83 zł z przeznaczeniem na finansowanie deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 4545552,83 złotych w okresie spłaty - od 31.03.2026 r. do 30.12.2039 r.
Interne Kennung: IGR.271.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ”Udzielenie kredytu długoterminowego do kwoty 4 545 552,83 zł z przeznaczeniem na finansowanie deficytu budżetu i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu pożyczek i kredytów”
Menge: 1 Stück