2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów, półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego ( kod odpadu 19 12 12) z Instalacji komunalnej w Woli Pawłowskiej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów, półproduktu do produkcji paliwa alternatywnego ( kod odpadu 19 12 12) z Instalacji komunalnej w Woli Pawłowskiej . 1.1. Oferowany sposób zagospodarowania komponentów do produkcji RDF musi być zgodny z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 1.2. Szacunkowa ilość odpadu, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie nie więcej niż 6 000 Mg ( z zastrzeżeniem możliwości przekazania mniejszej ilości w okresie obowiązywania umowy, lecz nie mniejszej niż 4 000 Mg). Przewidywaną miesięczną ilość odpadów szacuje się na około 750 Mg. 1.3. Odpady przeznaczone do dalszego zagospodarowania powstają na linii sortowniczej, na której sortowane są niesegregowane odpady komunalne (kod 20 03 01) oraz odpady surowcowe ( z grupy 15 i 20). Odpady są belowane na prasie w formie kostek o wymiarach 80x100x150 cm związane stale drutem o grubości 3,2 mm. Średnia gęstość objętościowa odpadu to 480 kg/m3. 1.4. Odbiór komponentów do produkcji paliwa alternatywnego (RDF) będzie odbywał się z terenu RZGOK w Woli Pawłowskiej gm. Ciechanów sukcesywnie w dniach od poniedziałku do piątku w ilości określonej w zamówieniu jednostkowym przesłanym mailem do przedstawiciela Wykonawcy. W przypadku odbioru w oparciu o zamówienie jednostkowe, odbiór komponentów do produkcji paliwa alternatywnego (RDF) odbywał się będzie w terminie 2 dni od przekazania jednostkowego zamówienia. 1.5. Załadunek komponentu jest po stronie Zamawiającego. Ważenie odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie odbywało się na zalegalizowanej wadze Zamawiającego. 1.6. Wykonawca najpóźniej w przeddzień wykonania odbioru odpadów, drogą elektroniczną na adres e-mail awizaje@pukciechanow.pl wyśle awizację zawierającą: godzinę przyjazdu pojazdu, numery rejestracyjne ciągnika i naczepy, imię i nazwisko kierowcy wraz z numerem BDO transportującego. W przypadku braku awizacji we wskazanym terminie, wydanie odpadów nie będzie zrealizowane, a Zamawiający będzie uprawniony do naliczenia kar umownych zgodnie z zapisami umowy 1.7. Każde ważenie odbieranych odpadów odbywające się na wadze Zamawiającego, potwierdzone zostanie kwitem wagowym oraz kartą przekazania odpadu. Dokument w postaci dowodu ważenia wygenerowany u Zamawiającego będzie stanowić wyłączną podstawę do określenia masy odebranych odpadów pomiędzy Zamawiającym, a Wykonawcą. Na podstawie dowodów ważenia wygenerowanych u Zamawiającego będzie następowało rozliczanie z Wykonawcą. Każdy transport odbieranych przez Wykonawcę odpadów będzie ewidencjonowany w systemie wagowym oraz rejestrze BDO. Zamawiający będzie każdorazowo sporządzał Kartę Przekazania Odpadu za pośrednictwem indywidualnego konta w Bazie danych o produktach i opakowaniach (BDO) oraz o gospodarce odpadami zgodnie z art. 67 ust 5 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t. j. Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 1.8. Wykonawca po zakończeniu każdego miesiąca będzie potwierdzał ilość odebranych do zagospodarowania komponentów do produkcji paliwa alternatywnego (RDF) na podstawie wystawionych przez Zamawiającego Kartach Przekazania Odpadów w systemie BDO ( za każdy kurs). 1.9. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przekazania mniejszej ilości odpadu w okresie obowiązywania umowy a Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu.
Vorherige Bekanntmachung: 233816-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: PN/U/1/2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Menge: 6 000 Tonnen