548311-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizität – Dodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2028.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2028.
BeschreibungDodávka elektřiny na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 77 376 MWh.
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí.
BeschreibungDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině nízkého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 46 870 MWh.
Interne KennungČást 1 - nízké napětí
LosLOT-0002
TitelDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí.
BeschreibungDodávka elektřiny v rámci sdružených služeb dodávky elektřiny v napěťové hladině vysokého napětí na období 01.01.2027 – 31.12.2028 v předpokládaném množství 30 506 MWh.
Interne KennungČást 2 - vysoké napětí