548374-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa aparatury medycznej i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu dla potrzeb USK4 – 13 zadań
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury medycznej i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu dla potrzeb USK4 – 13 zadań
BeschreibungDostawa aparatury medycznej i materiałów zużywalnych oraz dzierżawa sprzętu dla potrzeb USK4 – 13 zadań Szczegółowe wymagania w stosunku do w/w asortymentu zamówienia i zakres zamówienia zawiera załącznik nr 1.1-1.13 do „Specyfikacji warunków zamówienia” (odrębny plik .xls) oraz załącznik nr 1.1a -1.13a
Interne KennungZDZ.261.49.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 Diatermia oraz materiały zużywalne
BeschreibungDiatermia mono i bipolarna z funkcją zamykania dużych naczyń oraz materiały zużywalne do diatermii
Interne KennungZadanie 1
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 Lampa operacyjna
BeschreibungLampa operacyjna
Interne KennungZadanie 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 Lampa zabiegowa
BeschreibungLampa zabiegowa
Interne KennungZadanie 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 Zamrażarka
BeschreibungZamrażarka
Interne KennungZadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 Optyka typ A i B
BeschreibungOptyka typ A i B
Interne KennungZadanie 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 5 Optyka
BeschreibungOptyka
Interne KennungZadanie 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 5 System do dozowania formaliny do próbek biologicznych
BeschreibungSystem do dozowania formaliny do próbek biologicznych
Interne KennungZadanie 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 Urządzenie wydające czystą odzież i zbierające brudną odzież roboczą
BeschreibungUrządzenie wydające czystą odzież i zbierające brudną odzież roboczą
Interne KennungZadanie 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 Videoduodenoskop
BeschreibungVideoduodenoskop
Interne KennungZadanie 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 Wirówka
BeschreibungWirówka
Interne KennungZadanie 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 Dzierżawa lasera ekscymerowego
BeschreibungDzierżawa lasera ekscymerowego + Obsługa serwisowa lasera ekscymerowego
Interne KennungZadanie 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 Dzierżawa videobronchoskopu ultrasonograficznego
BeschreibungDzierżawa videobronchoskopu ultrasonograficznego
Interne KennungZadanie 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 Dzierżawa systemów do telerehabilitacji kardiologicznej hybrydowej
BeschreibungDzierżawa systemów do telerehabilitacji kardiologicznej hybrydowej
Interne KennungZadanie 13