2. Verfahren
Verfahren
Titel: JPÚ Sněžné na Moravě
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu jednoduchých pozemkových úprav (dále jen „JPÚ“) v katastrálním území Sněžné na Moravě, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí vyhláškou č. 357/2013 Sb., o katastru nemovitostí, ve znění pozdějších předpisů. Do obvodu jednoduché pozemkové úpravy bude zahrnuta část katastrálního území obce Sněžné, mimo zastavěné území obce. Předpokládaná výměra řešeného území je v katastrálním území 19 ha. V obvodu se nachází 25 parcel, 8 LV a 11 vlastníků. O volbě sboru zástupců bude rozhodnuto až po dohodě s vlastníky na úvodním jednání. Cílem jednoduchých pozemkových úprav je především obnova rybníka a přístupových cest k němu.
Interne Kennung: SPU 164198/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: dle čl. 15.3 Zadávací dokumentace