2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Meten van dunne plekken in de bovenleiding
Beschreibung: ProRail heeft behoefte aan inzicht in de conditie van de rijdraad, met specifieke aandacht voor de dunne plekken. Het doel van deze aanbesteding is om met één partij een raamovereenkomst te sluiten voor betrouwbare metingen van de rijdraaddikte (dunne plekken) op lage snelheid, om invulling te geven aan deze behoefte. De Overeenkomst heeft een vaste looptijd van 5 jaar met 3 keer een optie tot verlenging van 1 jaar. De maximale looptijd komt hiermee op 8 jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare aanbestedingsprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71631470 Inspektion von Gleisen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsopties: 3 keer een optie tot verlenging met 1 jaar.