See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Nefrologicznym, Stacji Dializ i pracy w Poradni Nefrologicznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych w Oddziale Nefrologicznym, Stacji Dializ i pracy w Poradni Nefrologicznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem zamówienia na okres od 01.08.2025 do 31.07.2027 wynosi 7680, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 11 520. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym przedmiotem zamówienia od 01.08.2025 do 31.07.2027 wynosi 288 000.
Interne Kennung: DSO.113.35.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85112200 Ambulante Behandlungen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten