2. Verfahren
Verfahren
Titel: IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZA STARIJE OSOBE KSAVER, NEMETOVA 2
Beschreibung: IZVOĐENJE RADOVA ENERGETSKE OBNOVE DOMA ZA STARIJE OSOBE KSAVER, NEMETOVA 2 CPV oznaka i naziv: 45454100-5 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interne Kennung: 1973-2025-EVV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0000