548413-2026 - Wettbewerb
Polen – Lehrmittel – Zintegrowany rozwój szkolnictwa branżowego w powiecie raciborskim w kierunku regionalnych inteligentnych specjalizacji - dostawa i montaż wyposażenia pracowni CKZiU Nr 1 w Raciborzu.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZintegrowany rozwój szkolnictwa branżowego w powiecie raciborskim w kierunku regionalnych inteligentnych specjalizacji - dostawa i montaż wyposażenia pracowni CKZiU Nr 1 w Raciborzu.
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia pracowni zawodowych na potrzeby projektu - Zintegrowany rozwój szkolnictwa branżowego w powiecie raciborskim w kierunku regionalnych inteligentnych specjalizacji - dostawa i montaż wyposażenia pracowni CKZiU Nr 1 w Raciborzu. 4.2. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych z podziałem na 8 części, jak poniżej: 1) część 1 zamówienia - Sprzęt komputerowy w skład której wchodzą:  34 komputery z oprogramowaniem dla uczniów;  1 komputer z oprogramowaniem dla nauczyciela;  35 monitorów;  35 zestawów akcesoriów komputerowych. 2) część 2 zamówienia – Gogle VR z kontrolerami, w skład której wchodzą:  12 sztuk zestawów gogli VR z kontrolerami. 3) część 3 zamówienia – Monitory interaktywne, w skład której wchodzą:  1 monitor interaktywny o przekątnej min. 98”;  1 monitor interaktywny o przekątnej min. 65”. 4) część 4 zamówienia – Urządzenia drukujące i skanery w skład której wchodzą:  2 urządzenia wielofunkcyjne. 5) część 5 zamówienia – Rzutnik/Projektor 6) część 6 zamówienia – Drukarka 3D 7) część 7 zamówienia – Meble do pracowni specjalistycznych, w skład której wchodzą:  24 stoliki uczniowskie;  24 krzesła uczniowskie;  1 biurko nauczyciela;  1 krzesło obrotowe dla nauczyciela;  8 stanowisk laboratoryjnych;  8 taboretów laboratoryjnych;  2 szafy metalowe;  1 szafka pod drukarkę 3D. 8) część 8 zamówienia – Mikroskopy, licznik kolonii bakterii, zestaw preparatów, w skład której wchodzą:  8 mikroskopów laboratoryjnych;  1 mikroskop z kamerą;  4 liczniki kolonii bakterii;  8 zestawów preparatów mikrobiologicznych. 4.3. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia obejmuje 1) Przedmiot zamówienia obejmuje dostarczenie wyposażenia, oprogramowania, licencji, praw i innych elementów, w terminach, ilościach i specyfikacji określonych w SWZ, umowie, załącznikach do umowy oraz ofercie, do miejsca wskazanego przez Zamawiającego, a także – odpowiednio do rodzaju danego wyposażenia – jego rozpakowanie, ustawienie, montaż, instalację, konfigurację, próbne uruchomienie oraz przeprowadzenie instruktażu dla pracowników Zamawiającego w zakresie podstawowej obsługi. 2) Dostarczane wyposażenie musi być fabrycznie nowe, sprawne, nieużywane, nieeksponowane na wystawach ani imprezach targowych, nieuszkodzone, nieregenerowane, niepochodzące z odsprzedaży, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz nieobciążone prawami osób trzecich. Wyposażenie musi być bezpieczne, kompletne i gotowe do użytkowania bez konieczności dokonywania przez Zamawiającego dodatkowych zakupów, chyba że OPZ wyraźnie stanowi inaczej. 3) Wykonawca zapewni opakowanie i transport w sposób zabezpieczający wyposażenie przed uszkodzeniem, pogorszeniem jakości lub utratą właściwości użytkowych. Ryzyko uszkodzenia przedmiotu zamówienia do czasu podpisania protokołu odbioru ponosi Wykonawca. 4) Wyposażenie będzie oznaczone zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności w zakresie znaków bezpieczeństwa, oznakowania CE oraz innych oznaczeń wymaganych dla danego rodzaju produktu, o ile mają zastosowanie. 5) Wykonawca przekaże Zamawiającemu instrukcje obsługi, dokumentację użytkową, dokumentację gwarancyjną i serwisową w języku polskim, a jeżeli producent udostępnia instrukcje w formie elektronicznej – wskaże adresy stron internetowych, z których można je pobrać. 6) Dla oprogramowania Wykonawca zobowiązany jest do udzielenia Zamawiającemu licencji albo przeniesienia na Zamawiającego uprawnienia licencyjnego zgodnego z zasadami licencjonowania producenta, w zakresie umożliwiającym legalne korzystanie z oprogramowania przez wymagany okres, na wymaganej liczbie stanowisk lub przez wymaganą liczbę użytkowników. 7) Dostarczone wyposażenie, w zakresie wynikającym z jego charakteru i przeznaczenia, powinno spełniać wymagania dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami, o których mowa w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp. 8) Wykonawca zobowiązuje się do usunięcia na własny koszt wszelkich szkód spowodowanych przez Wykonawcę lub osoby, którymi posługuje się przy realizacji zamówienia, powstałych w trakcie realizacji dostawy, montażu, instalacji lub konfiguracji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w załączniku nr 1 (części 1-8) do niniejszego wniosku oraz w Projekcie umowy - załącznik Nr 2 do niniejszego wniosku.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2.Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych lub dokumentów elektronicznych będących kopią elektroniczną treści zapisanej w postaci papierowej (cyfrowe odwzorowania) musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. Dokumenty elektroniczne, o których mowa w § 2 ust. 1 rozporządzenia , o którym mowa w pkt 11.6 SWZ, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach danych określonych w przepisach rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych (zamawiający dopuszcza także format .rar) i przekazuje się jako załączniki. W przypadku formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, ww. regulacje nie będą miały bezpośredniego zastosowania. 3. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1703 z późn. zm..), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp,z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający preferuje w szczególności następujące formaty przesłanych danych: .pdf, .docx, zip. (zamawiający dopuszcza także format RAR). Formularz ofertowy podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Rekomendowanym wariantem podpisu jest typ wewnętrzny. Podpis formularza ofertowego wariantem podpisu w typie zewnętrznym również jest możliwy, tylko w tym przypadku, powstały oddzielny plik podpisu dla tego formularza należy załączyć w polu „Załączniki i inne dokumenty przedstawione w ofercie przez Wykonawcę”. 4. Na potrzeby oceny ofert oferta musi zawierać: 1) Formularz ofertowy – do wykorzystania wzór (druk), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ (przy czym Wykonawca może sporządzić ofertę wg innego wzorca, powinna ona wówczas obejmować dane wymagane dla oferty w SWZ i załącznikach); 2) Wypełniony formularz szczegółowy – Potwierdzenie spełniania wymagań minimalnych, stanowiący: załącznik nr 3a do SWZ dla Części 1, załącznik nr 3b do SWZ dla Części 2, załącznik nr 3c do SWZ dla Części 3, załącznik nr 3d do SWZ dla Części 4, załącznik nr 3e do SWZ dla Części 5, załącznik nr 3f do SWZ dla Części 6, załącznik nr 3g do SWZ dla Części 7, załącznik nr 3h do SWZ dla Części 8. Wypełnienie formularza stanowi potwierdzenie zgodności produktu z wymogami Zamawiającego. W przypadku, gdy Wykonawca nie potwierdzi wymaganych parametrów Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp Uwaga: W przypadku, gdy Wykonawca nie wskaże producenta lub modelu lub wersji oferowanego urządzenia Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, z zastrzeżeniem art. 223 ustawy Pzp. 3) Oświadczenie JEDZ, o którym mowa w pkt. 8.1 SWZ; 4) Oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.2 SWZ; 5) Potwierdzenie umocowania do działania w imieniu Wykonawcy : a) Zamawiający w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu Wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania, żąda złożenia wraz z ofertą odpisu lub informacji z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru; b) Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia dokumentów, o których mowa w lit a), jeżeli Zamawiający może je uzyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. c) jeżeli w imieniu Wykonawcy działa osoba, której umocowanie do jego reprezentowania nie wynika z dokumentów, o których mowa w lit a), Zamawiający żąda od Wykonawcy lub podmiotu udostępniającego zasoby złożenia wraz z ofertą pełnomocnictwa lub innego dokumentu potwierdzającego umocowanie do reprezentowania Wykonawcy. 6) Pełnomocnictwo do reprezentowania Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego (jeżeli dotyczy). 5.Zamawiający przewiduje wykluczenie Wykonawcy na podstawie art. 109 ust 1 pkt. 4 ustawy Pzp, tj.: w stosunku do którego otwarto likwidację, ogłoszono upadłość, którego aktywami zarządza likwidator lub sąd, zawarł układ z wierzycielami, którego działalność gospodarcza jest zawieszona albo znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury; 6.Uwaga! Wskazana data rozpoczęcia realizacji (15.10.2026) zamówienia ma charakter szacunkowy i może ulec zmianie. Nie stanowi ona wiążącego terminu w toku prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
LosLOT-0008
Titelczęść 1 zamówienia – sprzęt komputerowy
Beschreibung1. Komputer stacjonarny z oprogramowaniem Dostawa obejmuje 34 sztuki fabrycznie nowych komputerów stacjonarnych z oprogramowaniem Opis komputera stacjonarnego z oprogramowaniem do dostarczenia: • system operacyjny Windows 11 Pro zainstalowany i aktywowany lub równoważny. • procesor minimum 58200 punktów w benchmarkach (np. PassMark CPU), zgodnie z załącznikiem 1a • pamięć RAM: min. 64 GB (min. DIMM DDR5, 6000 MHz), maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM-128GB, dwa wolne sloty do rozbudowy, • karta graficzna: układ graficzny wyposażony w minimum 12 GB pamięci VRAM, oferujący wydajność obliczeniową na poziomie co najmniej 29 TFLOPS, • dysk SSD PCIe 4.0 min. 2TB lub 2 dyski min. 1 TB każdy, • dźwięk: zintegrowana karta dźwiękowa • złącze M.2 PCIe NVMe 5.0 x 4 min. 1szt., • Złącze PCIe 5.0 x 16 1 szt., • łączność zintegrowana na płycie głównej: min. Wi-Fi 6E, LAN 2.5 Gbps, Bluetooth, usb type-c min.1 szt., usb 3.2 Gen. 1 min 1 szt., usb 3.2 Gen. 2 min 1 szt., • średnie wielkości obudowa komputerowa (złącza USB typu A i typu C,+ słuchawki + mikrofon na górnej części obudowy). • Komputer musi być gotowy do pracy po podłączeniu – zainstalowany system operacyjny, sterowniki, aktywowane licencje. Oprogramowanie biurowe Kompleksowy Pakiet Biurowy: Microsoft Office 2024 lub równoważny Gwarancja: Minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa i montaż. 2. Komputer stacjonarny z oprogramowaniem Dostawa obejmuje 1 sztukę fabrycznie nowego komputera stacjonarnego z oprogramowaniem Opis komputera stacjonarnego z oprogramowaniem do dostarczenia: • system operacyjny Windows 11 Pro zainstalowany i aktywowany lub równoważny. • procesor minimum 58200 punktów w benchmarkach (np. PassMark CPU), zgodnie z załącznikiem 1a • pamięć RAM: min. 64 GB (min. DIMM DDR5, 6000 MHz), maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM-128GB, dwa wolne sloty do rozbudowy, • karta graficzna: układ graficzny wyposażony w minimum 12 GB pamięci VRAM, oferujący wydajność obliczeniową na poziomie co najmniej 29 TFLOPS, • dysk SSD PCIe 4.0 min. 2TB lub 2 dyski min. 1 TB każdy, • dźwięk: zintegrowana karta dźwiękowa • złącze M.2 PCIe NVMe 5.0 x 4 min. 1szt., • Złącze PCIe 5.0 x 16 1 szt., • łączność zintegrowana na płycie głównej: min. Wi-Fi 6E, LAN 2.5 Gbps, Bluetooth, usb type-c min.1 szt., usb 3.2 Gen. 1 min 1 szt., usb 3.2 Gen. 2 min 1 szt., • średnie wielkości obudowa komputerowa (złącza USB typu A i typu C,+ słuchawki + mikrofon na górnej części obudowy), • Komputer musi być gotowy do pracy po podłączeniu – zainstalowany system operacyjny, sterowniki, aktywowane licencje. Oprogramowanie biurowe Kompleksowy Pakiet Biurowy: Microsoft Office 2024 lub równoważny Gwarancja: Minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa i montaż 3. Monitor komputerowy Dostawa obejmuje 35 fabrycznie nowych monitorów komputerowych Opis monitora do dostarczenia: • przekątna ekranu: min. 27'', • matryca: Matowa, LED, • ekran płaski, • rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160, • format obrazu: 16:9, • częstotliwość odświeżania: min. 160 Hz, • możliwość regulacji: obrót na podstawie, ekran obrotowy (pivot) Gwarancja: Minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa i montaż 4. Zestaw akcesoriów komputerowych [mysz, klawiatura] Dostawa obejmuje 35 sztuk fabrycznie nowych zestawów akcesoriów komputerowych Opis zestawu akcesoriów komputerowych do dostarczenia: • klawiatura i mysz – przewodowe, kompatybilne z komputerem. Gwarancja: Minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa i montaż
Interne Kennungcz_1
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör, 32351200 Abschirmungen
Menge105 Stück
LosLOT-0009
Titelczęść 2 zamówienia – GOGLE VR
Beschreibung1. Gogle VR Dostawa obejmuje 12 sztuk fabrycznie nowych zestawów gogli VR z kontrolerami Opis zestawów gogli VR z kontrolerami do dostarczenia: • rozdzielczość obrazu: min. 2064 × 2208 na jedno oko, • układ optyczny 4K, • czujnik zbliżeniowy, • żyroskop • kontroler bezprzewodowy – min. 2 szt. • przewód USB-C : min. gen. 3.0, długość min. 3 m • instrukcja obsługi w języku polskim, Gwarancja producenta: minimum 36 miesięcy. Dostawa
Interne Kennungcz_2
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Menge12 Stück
LosLOT-0010
Titelczęść 3 zamówienia – monitory interaktywne
Beschreibung1. Monitor interaktywny Dostawa obejmuje 1 sztukę fabrycznie nowego monitora interaktywnego Opis monitora interaktywnego do dostarczenia: • Ekran dotykowy: przekątna min. 98", • Rozdzielczość 4K UHD, powłoka antyodblaskowa. • System: Android 11 lub nowszy, zapewniający pełną, natywną i bezpieczną współpracę z aplikacjami biurowymi oraz edukacyjnymi w chmurze, • min. 8GB RAM/min.64GB pamięci wewnętrznej, • Złącza: HDMI, USB, LAN (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth, • Audio: wbudowane głośniki, • urządzenie musi posiadać certyfikat Google EDLA lub rozwiązanie równoważne. Przez rozwiązanie równoważne zamawiający rozumie system operacyjny posiadający oficjalny, natywny dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play, usług Google Mobile Services (GMS) oraz umożliwiający pełną synchronizację i logowanie się na konta Google użytkowników bez konieczności stosowania zewnętrznych nakładek lub aplikacji firm trzecich, • Oprogramowanie: iiWare 10 (Android 11 lub równoważne), aplikacja Note (Aplikacja typu NOTE lub rozwiązanie równoważne) powinna umożliwiać tworzenie, edycję, organizowanie oraz synchronizację notatek w sposób zapewniający wygodę użytkownika i ciągłość pracy. Wymaga się, aby funkcjonalność aplikacji była co najmniej równoważna z typowymi aplikacjami do notatek dostępnych na rynku), przeglądarka sieci WWW, system zarządzania plikami, dostęp do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikacje pozwalające na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami Windows/iOS/Android języki menu PL – zainstalowane • W zestawie dedykowany stojak mobilny do monitora, minimalne obciążenie 120 kg. • instrukcja obsługi w języku polskim, Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, realizowanej w trybie on-site (na miejscu u Zamawiającego), z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa 2 Monitor interaktywny Dostawa obejmuje 1 sztukę fabrycznie nowego monitora interaktywnego Opis monitora interaktywnego do dostarczenia: • Ekran: przekątna min. 65", • Rozdzielczość 4K UHD, powłoka antyodblaskowa, • System: Android 11 lub nowszy, zapewniający pełną, natywną i bezpieczną współpracę z aplikacjami biurowymi oraz edukacyjnymi w chmurze, • Oprogramowanie: iiWare 10 (Android 11 lub równoważne), aplikacja Note (Aplikacja typu NOTE lub rozwiązanie równoważne) powinna umożliwiać tworzenie, edycję, organizowanie oraz synchronizację notatek w sposób zapewniający wygodę użytkownika i ciągłość pracy. Wymaga się, aby funkcjonalność aplikacji była co najmniej równoważna z typowymi aplikacjami do notatek dostępnych na rynku), przeglądarka sieci WWW, system zarządzania plikami, dostęp do dysku w chmurze, pakiet WPS Office i aplikacje pozwalające na bezprzewodowe łączenie z urządzeniami Windows/iOS/Android języki menu PL – zainstalowane; • min. 8GB RAM/min. 64GB pamięci wewnętrznej. • Złącza: HDMI, USB, LAN (RJ-45), Wi-Fi, Bluetooth. • Audio: wbudowane głośniki. • urządzenie musi posiadać certyfikat Google EDLA lub rozwiązanie równoważne. Przez rozwiązanie równoważne zamawiający rozumie system operacyjny posiadający oficjalny, natywny dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play, usług Google Mobile Services (GMS) oraz umożliwiający pełną synchronizację i logowanie się na konta Google użytkowników bez konieczności stosowania zewnętrznych nakładek lub aplikacji firm trzecich, • w zestawie dedykowany wieszak do monitora, minimalne obciążenie 60 kg, • instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta, realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, realizowanej w trybie on-site (na miejscu u Zamawiające-go), z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa
Interne Kennungcz_3
Haupteinstufung (cpv): 30231320 Tastbildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32351200 Abschirmungen
Menge2 Stück
LosLOT-0011
Titelczęść 4 zamówienia – urządzenia drukujące i skanery
Beschreibung1. Urządzenia wielofunkcyjne Dostawa obejmuje 2 sztuki fabrycznie nowych urządzeń wielofunkcyjnych Opis drukarki do dostarczenia: • Format druku – min. A3, • Druk: monochromatyczny i kolor, • Funkcje: drukowanie, kopiowanie, skanowanie, • Technologia druku: laserowa, • Duplex, • Gniazdo sieciowe, • Instrukcja obsługi w języku polskim, Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, realizowanej w trybie on-site (na miejscu u Zamawiającego), z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa
Interne Kennungcz_4
Haupteinstufung (cpv): 30232110 Laserdrucker
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
LosLOT-0012
Titelczęść 5 zamówienia – Rzutnik
Beschreibung1. Rzutnik Dostawa obejmuje 1 sztukę fabrycznie nowego projektora (rzutnika) Opis rzutnika do dostarczenia: • rozdzielczość: min. 4K, • typ matrycy: DLP, • kontrast min.: 1:500 000, • łączność przewodowa i bezprzewodowa, • instrukcja obsługi w języku polskim, • w zestawie dedykowany wieszak do rzutnika. Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, realizowanej w trybie on-site (na miejscu u Zamawiającego), z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa
Interne Kennungcz_5
Haupteinstufung (cpv): 38652120 Videoprojektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Menge1 Stück
LosLOT-0013
Titelczęść 6 zamówienia – drukarka 3D
Beschreibung1. Drukarka 3D Dostawa obejmuje 1 sztukę fabrycznie nowej drukarki 3D Opis drukarki do dostarczenia: • Drukowanie dowolnych trójwymiarowych fizycznych obiektów na podstawie cyfrowego modelu komputerowego, • Obszar roboczy min. 300x240x240 mm, • temperatura ekstrudera: min. 300°; • podgrzewanie platformy do min. 110°; • napięcie zasilania: 230V; • średnica filamentu: min. 1,75 mm; • liczba dysz: min. 2; • podgrzewanie platformy; • zestaw filamentów min. 5 kolorów; • w zestawie moduł laserowy do cięcia i grawerowania; • instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta realizowanej przez producenta lub jego autoryzowany serwis, realizowanej w trybie on-site (na miejscu u Zamawiającego), z czasem reakcji serwisu do 2 dni roboczych. Dostawa i montaż
Interne Kennungcz_6
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0014
Titelczęść 7 zamówienia – meble
Beschreibung1. Meble do pracowni analityki Opis mebli do pracowni analityki do dostarczenia: stoliki 1 os. dla uczniów – 24 szt.: • wymiary – min. 700x500 mm, • rozmiar – 6, • grubość blatu – min. 18 mm, • blat pokryty laminatem HPL, kolor szary, • możliwość regulacji wysokości, • stelaż stalowy malowany proszkowo w kolorze czarnym lub szarym; krzesła dla uczniów – 24 szt.: • siedzisko i oparcie wykonane ze sklejki, • rozmiar – 6, • stelaż stalowy malowany proszkowo w kolorze czarnym lub szarym; • możliwość regulacji wysokości, biurko komputerowe dla nauczyciela – 1 szt.: • wymiary – min. 160x70x76 cm, • kolor – popiel, • blenda płytowa, • nogi płytowe, • wieniec górny płytowy, • korpus płytowy, • fronty płytowe. krzesło obrotowe dla nauczyciela – 1 szt.: • regulacja wysokości zagłówka, • regulacja kąta nachylenia zagłówka, • regulacja podłokietników, • regulacja wysokości siedziska, • zagłówek i oparcie tapicerowane, • siedzisko tapicerowane, • podstawa wykonana z mocnego tworzywa sztucznego. stanowiska laboratoryjne dla uczniów- 8 szt.: • stanowisko 2 osobowe, • blat pokryty laminatem HPL, kolor szary, • wymiary: min. 130x50 cm • stelaż stalowy malowany proszkowo w kolorze czarnym lub szarym taboret laboratoryjny – 8 szt.: • wielkość siedziska: ok. 33-35 cm • regulowana wysokość siedziska • obrotowy • materiał siedziska: pianka PU (poliuretan) • szkielet taboretu: chromowana stal Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa 2. Szafa metalowa Dostawa obejmuje 2 szt. fabrycznie nowych szaf metalowych Opis szafy metalowej do dostarczenia: • Szafa zamykana na klucz, dwudrzwiowa, • Wymiary min. 950 x 1950 x 400 mm, • Min. 4 półki, • Kolor szary. Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa 3. Szafka pod drukarkę 3D Dostawa obejmuje 1 szt. fabrycznie nowej szafki pod drukarkę 3D Opis szafki pod drukarkę 3D do dostarczenia: • grubość płyty meblowej: min. 18 mm, • wymiary min. 70x70x85 cm, • 1 szuflada zawieszona na prowadnicach, • 1 półka na filamenty, • nóżki regulowane, • kolor szafki – szary Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa
Interne Kennungcz_7
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39180000 Labormöbel
Menge69 Stück
LosLOT-0015
Titelczęść 8 zamówienia – MIKROSKOPY, LICZNIK KOLONII BAKTERII, PREPARATY
Beschreibung1. Mikroskop laboratoryjny Dostawa obejmuje 8 szt. fabrycznie nowych mikroskopów laboratoryjnych Opis mikroskopów do dostarczenia: - Optyka • Głowica binokularowa, obrót 360°, nachylenie od 30 do 45° • Okulary WF10×, pole widzenia min. 16 mm • Obiektywy achromatyczne: 4×, 10×, 40×(S), 100× oil (S) • Powiększenia: od 40× do 1000× • Rewolwer 4 pozycyjny - Stolik i mechanika • Stolik mechaniczny X Y • Regulacja ostrości: makro + mikro, współosiowa - Oświetlenie i kondensor • Oświetlenie LED, regulowane • Kondensor Abbego N.A. min 1.25 z przysłoną irysową - Zasilanie • Zasilacz 230 V • akumulatory do pracy bezprzewodowej - Wyposażenie • Olejek immersyjny • Pokrowiec • Instrukcja PL • Certyfikat CE Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa 2. Mikroskop z kamerą Dostawa obejmuje 1 szt. fabrycznie nowego mikroskopu z kamerą Opis mikroskopu z kamerą do dostarczenia: - Optyka • Głowica binokularowa, obrót 360°, nachylenie od 30 do 45° • Okulary WF10×, pole widzenia min. 16 mm • Obiektywy achromatyczne: 4×, 10×, 40×(S), 100× oil (S) • Powiększenia: od 40× do 1000× • Rewolwer 4 pozycyjny - Stolik i mechanika • Stolik mechaniczny X Y • Regulacja ostrości: makro + mikro, współosiowa - Oświetlenie i kondensor • Oświetlenie LED, regulowane • Kondensor Abbego N.A. min. 1.25 z przysłoną irysową - Zasilanie • Zasilacz 230 V • akumulatory do pracy bezprzewodowej - Wyposażenie • Olejek immersyjny • Pokrowiec • Instrukcja PL • Certyfikat CE - Kamera cyfrowa • Rozdzielczość min. 3 MP • Łączność: USB 2.0 lub 3.0 • Oprogramowanie do: o podglądu obrazu na żywo o wykonywania zdjęć i filmów o podstawowych pomiarów • Kompatybilność z systemem Windows 11 Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa 3. Licznik kolonii bakterii Dostawa obejmuje 4 szt. fabrycznie nowych liczników kolonii bakterii Opis licznika kolonii bakterii do dostarczenia: • średnica pola widzenia min. 90 mm, • wyświetlacz LED, • lupa, • lampa pierścieniowa, • średnica komory do zliczania min. 120 mm • w zestawie z elektronicznym długopisem (markerem zliczającym). Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa 4. Zestaw preparatów mikrobiologicznych Dostawa obejmuje 8 szt. fabrycznie nowych zestawów preparatów mikrobiologicznych Opis zestawu preparatów mikrobiologicznych do dostarczenia: - Preparaty mikrobiologiczne (min. 10 szt.) • Bakterie Gram dodatnie • Bakterie Gram ujemne • Drożdże • Pleśnie • Pierwotniaki (np. pantofelek, euglena) • Sinice • Kolonie bakteryjne barwione metodą Grama - Preparaty tkanek roślinnych (min. 10 szt.) • Przekrój łodygi • Przekrój korzenia • Tkanka miękiszowa • Tkanka przewodząca (ksylem, floem) • Pyłek roślin • Skórka cebuli • Liść w przekroju - Preparaty tkanek zwierzęcych (min. 10 szt.) • Nabłonek płaski • Nabłonek walcowaty • Tkanka mięśniowa gładka • Tkanka mięśniowa poprzecznie prążkowana • Tkanka nerwowa • Krew ssaka • Chrząstka i kość - Wymagania ogólne • Preparaty trwałe, barwione • Opisane w języku polskim • W opakowaniu ochronnym Gwarancja: minimum 36 miesięcy gwarancji producenta. Dostawa
Interne Kennungcz_8
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente, 33696500 Laborreagenzien, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Menge21 Stück