2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
Beschreibung: Na podstawie art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym, Organizator dokona wyboru Operatora poprzez bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 2 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001