548455-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reinigungsdienste – ELTE Lágymányos Campus takarítás 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ELTE Lágymányos Campus takarítás 2026
Beschreibung: Lágymányosi Campus takarítási feladatainak ellátása Vállalkozási szerződés keretében Mennyiség: összesen 108 656 m2 terület takarítási feladatainak ellátása. Rendszeres takarítási feladatok, eseti takarítások és nagytakarítás. A megadott terület 4 db épületben található az alábbiak szerint: ELTE LC Déli Tömb Budapest, 1117 Pázmány Péter stny. 1c; 50 287 m2 ELTE LC Vegyszertároló Déli Tömb Budapest, 1117 Pázmány Péter stny. 1c; 322 m2 ELTE LC Északi Tömb Budapest, 1117 Pázmány Péter stny. 1a; 57 168 m2 ELTE LC Bogdánfy út Budapest, 1117 Bogdánfy út 12.; 879 m2 A nyertes ajánlattevő szerződés keretében ellátandó feladatait, továbbá a műszaki előírásokat részletesen a műszaki leírás tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy a műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való esetleges hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű jellegének meghatározása érdekében történt, illetve szükséges, ajánlatkérő az azzal egyenértékű ajánlattételt mindemellett biztosítja. Az egyenértékűség igazolása ajánlattevő feladata. (321/2015. (X. 30) Korm, rendelet 46. § (3)).
Vorherige Bekanntmachung: 243900-2026
Interne Kennung: EKR000513742026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000513742026/1