See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potraviny pre ŠJ pre ZŠ s VJM Eötvösova ul. 39, Komárno
Beschreibung: Opis predmetu zákazky - potraviny pre školskú jedáleň: Časť 1: Čerstvé kuchynsky opracované mäso a mäsové výrobky Časť 2: Pečivo a pekárenské výrobky Časť 3: Mrazené potraviny; Mlieko a mliečne výrobky; Základné potraviny Časť 4: Čerstvé ovocie a zelenina
Interne Kennung: 01_VO_2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1: Čerstvé kuchynsky opracované mäso a mäsové výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovaru: Čerstvé kuchynsky opracované mäso a mäsové výrobky. Bližšia špecifikácia je uvedená v Príloha SP - Opis predmetu zákazky a v Príloha SP - Časť_1_Maso_a_masove_vyrobky_zadanie.
Interne Kennung: Časť 1
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2: Pečivo a pekárenské výrobky
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovaru: Čerstvé kuchynsky opracované mäso a mäsové výrobky. Bližšia špecifikácia je uvedená v Prílohe SP - Opis predmetu zákazky a v Prílohe SP - Časť_2_Pečivo a pekárenské výrobky.
Interne Kennung: Časť 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812100 Konditorwaren
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3: Mrazené potraviny; Mlieko a mliečne výrobky; Základné potraviny
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovaru: Mrazené potraviny; Mlieko a mliečne výrobky; Základné potraviny. Bližšia špecifikácia je uvedená v Príloha SP - Opis predmetu zákazky a v Príloha SP - Časť_3_Mrazené potraviny; Mlieko a mliečne výrobky; Základné potraviny_zadanie.
Interne Kennung: Časť 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte, 15500000 Molkereierzeugnisse, 03212220 Hülsenfrüchtler, 15332290 Konfitüren, 15610000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, 15411100 Pflanzenöle, 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4: Čerstvé ovocie a zelenina
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodávka tovaru: Čerstvé ovocie a zelenina. Bližšia špecifikácia je uvedená v Príloha SP - Opis predmetu zákazky a v Príloha SP - Časť_4_Čerstvé ovocie a zelenina_zadanie.
Interne Kennung: Časť 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte