548466-2025 - Wettbewerb
Polen – Bildschirme – Sukcesywna dostawa monitorów ekranowych dla Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywna dostawa monitorów ekranowych dla Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa monitorów ekranowych, zwanych dalej „sprzętem”, dla Uniwersytetu Gdańskiego z prawem opcji. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywną dostawę monitorów ekranowych w ilości: 1) dla zamówienia podstawowego: 190 monitorów ekranowych, 2) dla zamówienia objętego prawem opcji: maksymalnie 160 monitorów ekranowych. 3. Zamawiający ma możliwość skorzystania z prawa opcji, polegającego na zwiększeniu ilości sprzętu zamawianego w ramach zamówienia podstawowego, na zasadach i w trybie opisanym poniżej: 1) Zamawiający przewiduje możliwość zlecenia Wykonawcy zamówień częściowych w ramach prawa opcji w terminie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy pisemnego oświadczenia woli o uruchomieniu opcji zawierającego określenie ilości i rodzaju sprzętu wskazanego przez Wykonawcę w formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do umowy, 2) wartość sprzętu zamawianego w ramach prawa opcji będzie zgodna z cenami jednostkowymi wskazanymi przez Wykonawcę w formularzu ofertowym – załączniku nr 1 do umowy, 3) skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku gdy Zamawiający nie skorzysta z prawa opcji – decyzja o realizacji zamówienia objętego prawem opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, 4) postanowienia projektu umowy (załącznika nr 5 do SWZ) dotyczące zamówienia podstawowego mają zastosowanie do zamówienia objętego prawem opcji, jeżeli nie zastrzeżono inaczej. 4. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 30231300-0 (monitory ekranowe).
Interne Kennung5B10.291.1.120.2025.RR
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001