2. Verfahren
Verfahren
Titel: Převzetí odpadu a jeho využití nebo odstranění
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je převzetí a likvidace odpadu v období od 1. 7. 2027 do 31. 12. 2030, ze svozu prováděného zadavatelem nebo jeho smluvními partnery – Technickými službami města Mostu a.s. Veřejná zakázka je rozdělena na 2 dílčí části dle kategorií odpadu. Účastníci podají nabídku do každé dílčí části zvlášť.
Interne Kennung: 7
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1
Beschreibung: 200301 Směsný komunální odpad (15.500 tun za rok) 200307 Objemný odpad k energetickému využití (4.000 tun za rok); Objemný odpad k dotřídění (4.000 tun za rok)
Interne Kennung: Odpady - část 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2
Beschreibung: 200139 Plasty (720 tun za rok) 200101 Papír a lepenka (1.050 tun za rok) 200203 Jiný biologicky nerozložitelný odpad (200 tun za rok) 200201 Biologicky rozložitelný odpad (1.100 tun za rok) 170107 Směsi nebo oddělené frakce betonu, cihel, tašek … (30 tun za rok) 170504 Zemina a kamení (80 tun za rok) 170904 Směsné stavební a demoliční odpady (200 tun za rok) 170605 Stavební materiály obsahující azbest (5 tun za rok) 170101 Beton (10 tun za rok) 200303 Uliční smetky (30 tun za rok)
Interne Kennung: Odpady - část 2