Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711300 Bemannte Luftfahrzeuge
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Bucureşti (RO321)
Land: Rumänien
Zusätzliche Informationen: Locul livrării va fi comunicat de către autoritatea contractantă ulterior semnării contractului, la un Aeroclub Teritorial al Aeroclubului României, iar costurile de transport vor fi suportate de furnizor.
Wert