See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa paliw oraz produktów poza paliwowych dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia są sukcesywne, detaliczne, bezgotówkowe zakupy paliwa oraz produktów poza paliwowych na stacjach paliw oraz usługi oferowane w ramach kart flotowych na terytorium całej Polski dla pojazdów dla floty pojazdów Spółki Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-System S.A., Gas Storage Polska Sp. z o.o. oraz Chemkop Sp. z o.o.
Interne Kennung: ZP/2026/06/0046/PW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001