548522-2026 - Wettbewerb
Belgien – Varia – Levering van Infliximab voor intraveneuze toediening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van Infliximab voor intraveneuze toediening
BeschreibungLevering van Infliximab voor intraveneuze toediening
Interne KennungPPP0WC-651/6664/P8926
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPxxxx_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika, 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel, 33652300 Immunsuppressiva
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0WC-651/6664/P8926
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33690000 Diverse geneesmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Pxxxx_1
Aanvullende classificatie (cpv): 33612000 Geneesmiddelen voor functionele maagdarmstoringen, 33632100 Ontstekingremmende en reumabestrijdende preparaten, 33652000 Antineoplastische en immunomodulerende middelen, 33652300 Immunosuppresiemiddelen