54853-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigung von Schulen – Schoonmaak
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaak
Beschreibung: De opdracht betreft het schoonmaken van de 13 locaties (12 scholen + stafbureau) zoals genoemd in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen zoals opgenomen in bijlage 1. Bij de meeste scholen vinden de werkzaamheden na schooltijd plaats, op basis van het opgestelde werkprogramma, waarin reguliere schoonmaak en vloeronderhoud is opgenomen. Per locatie is een werkprogramma en ruimtestaat opgesteld. Naast de reguliere dagelijkse en periodieke schoonmaakwerkzaamheden verzorgt Opdrachtnemer op afroep de glasbewassing. Het doel van de opdracht is het bereiken van ‘schone scholen’, waarbij door de leverancier de benodigde flexibiliteit geboden wordt om per school dit resultaat te bereiken en waar werk ‘gezien wordt’. Meer informatie vind u in de leidraad. De omvang van de opdracht is af te leiden aan het aantal vierkante meters schoon te maken oppervlakte. Er is sprake van in totaal 12 schoollocaties en 1 locatie voor het stafbureau. De bijbehorende vierkante meters blijken uit bijlagen 4a t/m 4m, met daarin een ruimtestaat, werkprogramma en maximale kosten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Schoonnmaak
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1