548552-2025 - Wettbewerb
Polen – Computerterminals – Dostawa wokand dla sądów powszechnych apelacji katowickiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wokand dla sądów powszechnych apelacji katowickiej
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wokand. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został podzielony na 2 części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Jeden Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub dwie części zamówienia. Część 1: Wokandy typ 1 - Wokanda typ 1 panel min. 19’’ – 49 szt. Część 2: Wokandy typ 2 - Wokanda typ 2 panel min. 40’’ – 7 szt.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231100 Computerterminals
5. Los
LosLOT-0001
TitelWokandy typ 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wokand - Wokanda typ 1 panel min. 19’’ – 49 szt.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelWokandy typ 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa wokand - Wokanda typ 2 panel min. 40’’ – 7 szt.
Interne KennungCzęść 2