2. Verfahren
Verfahren
Titel: dostawa sprzętu medycznego cz. IV - cytometr na potrzeby Multidyscyplinarnego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 5 Wojskowym Szpital Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Krakowie
Beschreibung: dostawa sprzętu medycznego cz. IV - cytometr na potrzeby Multidyscyplinarnego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 5 Wojskowym Szpital Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Krakowie
Interne Kennung: 74/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434510 Zytometer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: dostawa sprzętu medycznego cz. IV - cytometr na potrzeby Multidyscyplinarnego Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w 5 Wojskowym Szpital Klinicznym z Polikliniką SPZOZ w Krakowie na zasadach i ilościach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1