See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bedrijfswagens
Beschreibung: De gemeente Hollands Kroon wil nieuwe bedrijfswagens aanschaffen. Gemeente heeft de behoefte om de het huidig wagenpark te vervangen vanwege ouderdom en verduurzaming. De omvang is verdeeld in 3 percelen te weten: Perceel 1: Één kippende vrachtenwagen inclusief onderhoudscontract. Perceel 2a: Vijf gesloten grote bestelauto's inclusief onderhoudscontract. Perceel 2b: Acht Pick-up wagens inclusief onderhoudscontract. Perceel 3: Vijf gesloten bestelwagens (klein) exclusief onderhoudscontract.
Interne Kennung: 558000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen, 34144700 Nutzfahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kippende Vrachtwagen
Beschreibung: De gemeente Hollands Kroon wil nieuwe bedrijfswagens aanschaffen Perceel 1: Één kippende vrachtenwagen inclusief onderhoudscontract.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge, 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Los: LOT-0002
Titel: Gesloten Bestelwagens en Pick-up wagens
Beschreibung: De gemeente Hollands Kroon wil nieuwe bedrijfswagens aanschaffen. Perceel 2a en 2b: betreft het leveren alsmede onderhoud van 6 grote gesloten bestelauto's en 8 pick-up wagens.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Gesloten bestelwagens klein
Beschreibung: De gemeente Hollands Kroon wil nieuwe bedrijfswagens aanschaffen. Levering van 5 gesloten kleine bestelwagens
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen