See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba veřejné zeleně, dřevin a květin na území Prahy 6
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77312000 Unkrautjäten, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin a souvisejících služeb
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci. Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin a souvisejících služeb Předmětem části 5 jsou služby spočívající v provádění výsadby a údržby květin a okrasných rostlin a souvisejících služeb na území MČ Praha 6. Zakázka se týká výsadby a údržby květinových záhonů, závěsů, věží, květinových soch, květinových luk, květnatých pásů, komunikačních kvetoucích pásů a mobilních nádob.
Interne Kennung: Část 5: Poskytování služeb výsadby a údržby květin a souvisejících služeb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77341000 Baumschnitt, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511300 Müllsammlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku – rozšíření či zúžení rozsahu služeb – změny druhu a počtu úklidů, údržby, či výsadby, jejich způsobu či zúžení nebo rozšíření místa plnění o další plochy veřejné zeleně, a to v případě vzniku objektivní potřeby změny rozsahu plnění (zejména z důvodu vzniku nových ploch veřejné zeleně, svěření dalších ploch do svěřené správy, stížností obyvatel městské části Praha 6 na čistotu, nedostatku finančních prostředků, oznámení nových druhů rostlin apod.). Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.
Los: LOT-0004
Titel: Část 4: Arboristika
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci. Část 4: Arboristika Předmětem části 4 jsou služby spočívající v kompletní péči o stromy na pozemcích ve správě MČ Praha 6 (bez rozlišení oblastí), včetně pozemků mateřských školek a základních škol, jejichž zřizovatelem je MČ Praha 6. Konkrétně se při plnění zakázky bude jednat zejména o kácení stromů, odstranění pařezů, průklesty, výchovné, zdravotní, bezpečnostní a redukční řezy, odstranění výmladků, instalaci bezpečnostních vazeb a jejich kontrolu, práce na plošině, stromolezecké práce.
Interne Kennung: Část 4: Arboristika
Los: LOT-0003
Titel: Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci. Část 3: Údržba zeleně – oblast 3 Předmětem části 3 jsou služby spočívající v zajištění údržby ploch veřejné zeleně na území Městské části Praha 6 ve vymezené oblasti 3. Údržbou veřejné zeleně se rozumí zejména kosení travnatých ploch, vyhrabání spadaného listí, řez živých plotů, výsadba dřevin, zálivka, odstranění přerostlého drnu, hnojení a pletí, úklid v zeleni, úklid mikroskládek, údržba mlatových cest a další blíže nespecifikované zahradnické práce.
Interne Kennung: Část 3: Údržba zeleně – oblast 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci. Část 1: Údržba zeleně – oblast 1 Předmětem části 1 jsou služby spočívající v zajištění údržby ploch veřejné zeleně na území Městské části Praha 6 ve vymezené oblasti 1. Údržbou veřejné zeleně se rozumí zejména kosení travnatých ploch, vyhrabání spadaného listí, řez živých plotů, výsadba dřevin, zálivka, odstranění přerostlého drnu, hnojení a pletí, úklid v zeleni, úklid mikroskládek, údržba mlatových cest a další blíže nespecifikované zahradnické práce.
Interne Kennung: Část 1: Údržba zeleně – oblast 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2: Údržba zeleně – oblast 2
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění údržby veřejné zeleně, dřevin a květin na území Městské části Praha 6. Předpokládané orientační celkové výměry jsou blíže uvedeny v zadávací dokumentaci. Část 2: Údržba zeleně – oblast 2 Předmětem části 2 jsou služby spočívající v zajištění údržby ploch veřejné zeleně na území Městské části Praha 6 ve vymezené oblasti 2. Údržbou veřejné zeleně se rozumí zejména kosení travnatých ploch, vyhrabání spadaného listí, řez živých plotů, výsadba dřevin, zálivka, odstranění přerostlého drnu, hnojení a pletí, úklid v zeleni, úklid mikroskládek, údržba mlatových cest a další blíže nespecifikované zahradnické práce.
Interne Kennung: Část 2: Údržba zeleně – oblast 2