548646-2026 - Ergebnis
Slowakei – Dienstleistungen von Architekturbüros – Výroba zeleneho vodíka vrátane súvisiaceho energetického zdroja FVE – projektová dokumentácia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba zeleneho vodíka vrátane súvisiaceho energetického zdroja FVE – projektová dokumentácia
Beschreibung: Predmetom verejného obstarávania je vyhotovenie projektovej dokumentácie v rámci projektu „VVýroba zeleneho vodíka vrátane súvisiaceho energetického zdroja FVE – projektová dokumentácia“. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky a bližšie podmienky plnenia (požiadavky na predmet zákazky) sú súčasťou súťažných podkladov.
Interne Kennung: DEN-031-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001