2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prowadzenie zimowego utrzymania dróg gminnych, na terenie Gminy Wielka Wieś w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Prowadzenie zimowego utrzymania pasa drogowego dróg gminnych, w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Wielka Wieś, którego celem jest zapewnienie przejezdności i płynności ruchu drogowego na drogach będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś na terenie sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie, w okresie zimowym tj. do dnia 31.03.2025 r. - przewidywane rozpoczęcie realizacji umowy to : od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 15.10.2025 r.; w szczególności w czasie opadów śniegu, deszczu ze śniegiem lub gołoledzi. W szczególności zamówienie polegać będzie na : - przygotowaniu sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji zadania poprzez : zakup, najem, magazynowanie, ładowanie i transport, - odśnieżaniu i likwidacji śliskości jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących tj. mijanki, zatoki autobusowe, - usuwanie śliskości zimowej na drogach przez posypywanie nawierzchni drogi materiałami wykorzystywanymi do ich posypywania w czasie zimowego utrzymywania dróg, - dyżur sprzętu, - przekazywanie informacji o stanie dróg w formie meldunków do Zamawiającego - zapewnienie łączności z pracującym lub dyżurującym sprzętem, - mechaniczne usunięcie zalegającego ubitego lub zlodowaciałego śniegu lub tzw. lodowicy
Interne Kennung: ZP.271.18.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Prowadzenie zimowego utrzymania pasa drogowego dróg gminnych, w sezonie zimowym 2025/2026 na terenie Gminy Wielka Wieś, którego celem jest zapewnienie przejezdności i płynności ruchu drogowego na drogach będących w zarządzie Gminy Wielka Wieś na terenie sołectw: Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Czajowice, Giebułtów, Modlnica, Modlniczka, Prądnik Korzkiewski, Szyce, Tomaszowice, Wielka Wieś, Wierzchowie, w okresie zimowym tj. do dnia 31.03.2025 r. - przewidywane rozpoczęcie realizacji umowy to : od dnia podpisania umowy nie wcześniej jednak niż od dnia 15.10.2025 r.; w szczególności w czasie opadów śniegu, deszczu ze śniegiem lub gołoledzi. W szczególności zamówienie polegać będzie na : - przygotowaniu sprzętu i materiałów niezbędnych do realizacji zadania poprzez : zakup, najem, magazynowanie, ładowanie i transport, - odśnieżaniu i likwidacji śliskości jezdni i poboczy dróg oraz obiektów towarzyszących tj. mijanki, zatoki autobusowe, - usuwanie śliskości zimowej na drogach przez posypywanie nawierzchni drogi materiałami wykorzystywanymi do ich posypywania w czasie zimowego utrzymywania dróg, - dyżur sprzętu, - przekazywanie informacji o stanie dróg w formie meldunków do Zamawiającego - zapewnienie łączności z pracującym lub dyżurującym sprzętem, - mechaniczne usunięcie zalegającego ubitego lub zlodowaciałego śniegu lub tzw. lodowicy Zamawiający informuje, że przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP do równowartości 15 % zamówienia podstawowego.
Interne Kennung: ZP.271.1.2025