2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 3 bedrijfswagens. Het leveren van 2 chassis-cabine voertuigen met een GVW van 3.500 kg met een vaste laadbak en 1 chassis-cabine voertuig met een GVW van 5.000 kg met een kippende laadbak.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van een chassis-cabine voertuig met een GVW van 3.500 kg met een vaste laadbak. Het leveren van twee chassis-cabine voertuigen met een GVW van 3.500 kg met een vaste laadbak.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het leveren van een chassis-cabine voertuig met een GVW van 5.000 kg met een kippende laadbak. Het leveren van één chassis-cabine voertuig met een GVW van 5.000 kg met een kippende laadbak.
Interne Kennung: 2