2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tarnybinė stotis ir diskų lentyna (Ribotas konkursas)
Beschreibung: Šis pirkimas skaidomas į dvi dalis: I pirkimo dalis – tarnybinė stotis, pagal Pirkimo sąlygų 2 priede pateiktą techninę specifikaciją. II pirkimo dalis – diskų lentyna, pagal Pirkimo sąlygų 2 priede pateiktą techninę specifikaciją. Pirkimas susijęs su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“. Pirkimas yra vykdomas dviem etapais: I pirkimo etapas – Paraiškų teikimas ir vertinimas; II pirkimo etapas – Pasiūlymų teikimas ir vertinimas. Įslaptinta informacija bus perduota pirkimo procedūrų metu (II pirkimo etape). II etape (pasiūlymų pateikimo metu) Tiekėjui ketinami pateikti duomenys apie planuojamą įsigyti įrangą (tarnybines stotis (serverius), duomenų saugyklas) ir programinės bei techninės įrangos diegimo, konfigūravimo ir apmokymo dirbti su ja paslaugas, kas sudaro tarnybos paslaptį ir yra įslaptinti slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tarnybinė stotis
Beschreibung: I pirkimo dalis – tarnybinė stotis, pagal Pirkimo sąlygų 2 priede pateiktą techninę specifikaciją. Pirkimas susijęs su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“. Pirkimas yra vykdomas dviem etapais: I pirkimo etapas – Paraiškų teikimas ir vertinimas; II pirkimo etapas – Pasiūlymų teikimas ir vertinimas. Įslaptinta informacija bus perduota pirkimo procedūrų metu (II pirkimo etape). II etape (pasiūlymų pateikimo metu) Tiekėjui ketinami pateikti duomenys apie planuojamą įsigyti įrangą (tarnybines stotis (serverius), duomenų saugyklas) ir programinės bei techninės įrangos diegimo, konfigūravimo ir apmokymo dirbti su ja paslaugas, kas sudaro tarnybos paslaptį ir yra įslaptinti slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“.
Interne Kennung: 1
Menge: 2 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prekių pristatymo terminas – pristatyti prekes per 90 dienų nuo sutarties įsigaliojimo dienos. Pirkėjas atsiskaito su Tiekėju: 50 (penkiasdešimt) proc. Tiekėjo pasiūlymo kainos bus apmokėta 2026 m. per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo ir parengimo naudoti dienos, 50 (penkiasdešimt) proc. Tiekėjo pasiūlymo kainos bus atsiskaitoma iki 2027 m. vasario 1 d. Elektroninės sąskaitos faktūros gali būti teikiamos tik naudojantis sąskaitų administravimo bendrosios informacinės sistemos (SABIS) priemonėmis.
Los: LOT-0002
Titel: Diskų lentyna
Beschreibung: II pirkimo dalis – diskų lentyna, pagal Pirkimo sąlygų 2 priede pateiktą techninę specifikaciją. Pirkimas susijęs su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“. Pirkimas yra vykdomas dviem etapais: I pirkimo etapas – Paraiškų teikimas ir vertinimas; II pirkimo etapas – Pasiūlymų teikimas ir vertinimas. Įslaptinta informacija bus perduota pirkimo procedūrų metu (II pirkimo etape). II etape (pasiūlymų pateikimo metu) Tiekėjui ketinami pateikti duomenys apie planuojamą įsigyti įrangą (tarnybines stotis (serverius), duomenų saugyklas) ir programinės bei techninės įrangos diegimo, konfigūravimo ir apmokymo dirbti su ja paslaugas, kas sudaro tarnybos paslaptį ir yra įslaptinti slaptumo žyma „Riboto naudojimo, IPSS“.
Interne Kennung: 2
Menge: 1 Stück