See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompakto transformatoru apakšstaciju iegāde / Supply of compact transformer substations
Beschreibung: Kompakto transformatoru apakšstaciju iegāde / Supply of compact transformer substations
Interne Kennung: ST 2026/11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682000 Bedarf für die Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1008.004 KTA (TP) korpuss (līdz 250kVA, SMS līdz AxPxD/1400x1400x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ NH3+ drošinātājsl.līdz 6xNH2)
Los: LOT-0002
Titel: 1008.010 KTA (TP) korpuss (līdz 1000kVA, SMS līdz AxPxD/1950x2150x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ Automatslēdzis + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0003
Titel: 1008.011 KTA (TP) korpuss (līdz 1250kVA, SMS līdz AxPxD/1400x2700x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ Automātslēdzis + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0004
Titel: 1008.012 KTA (TP) korpuss (līdz 1600kVA, SMS līdz AxPxD/1950x2700x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ Automātslēdzis + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0005
Titel: 1008.101 KTA (TP) metāla korpuss (līdz 630kVA, SMS līdz AxPxD/1400x1500x800) ar 0,4kV sadalni(strāvmaiņi+ NH4a + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0006
Titel: 1008.102 KTA (TP) metāla korpuss (līdz 2x630kVA, SMS 2x līdz AxPxD/2x1400x1350x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ 2xNH4a + drošinātājsl. līdz 2x8xNH2)
Los: LOT-0007
Titel: 1008.103 KTA (TP) metāla korpuss (līdz 1000kVA, SMS līdz AxPxD/1400x2000x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ Automatslēdzis + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0008
Titel: 1008.104 KTA (TP) metāla korpuss (līdz 2x1000kVA, SMS 2x līdz AxPxD/1400x1400x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ 2xAutomātslēdzis + drošinātājsl. līdz 2x8xNH2)
Los: LOT-0009
Titel: 1008.201 KTA (TP) betona korpuss (līdz 630kVA, SMS līdz AxPxD/1400x1500x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ NH4a + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0010
Titel: 1008.202 KTA (TP) betona korpuss (līdz 2x630kVA, SMS 2x līdz AxPxD/1400x1350x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ 2xNH4a + drošinātājsl. līdz 2x8xNH2)
Los: LOT-0011
Titel: 1008.203 KTA (TP) betona korpuss (līdz 1000kVA, SMS līdz AxPxD/1400x2000x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ Automātslēdzis + drošinātājsl. līdz 10xNH2)
Los: LOT-0012
Titel: 1008.204 KTA (TP) betona korpuss (līdz 2x1000kVA, SMS 2x līdz AxPxD/1400x1400x800) ar 0,4kV sadalni (strāvmaiņi+ 2xAutomātslēdzis + drošinātājsl. līdz 2x8xNH2)
Los: LOT-0013
Titel: 1011.005 Kabeļu nozarojuma punkts- korpuss (SMS līdz AxPxD/1700x1700x800)
Los: LOT-0014
Titel: 1011.006 Kabeļu nozarojuma punkta korpuss (SMS līdz AxPxD/2100x2600x1000, opcija VS uzskaite, opcija pašpateriņš)
Los: LOT-0015
Titel: Kompakto transformatoru apakšstaciju (KTA) nestandarta komplektācija
Los: LOT-0016
Titel: Individuālas komplektācijas KTA