548690-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – „Dostawa wyrobów stosowanych w zabiegach endoskopowych oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa wyrobów stosowanych w zabiegach endoskopowych oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów stosowanych w zabiegach endoskopowych oraz różnych wyrobów medycznych dla Copernicus PL Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia składa się z 26 części. 2. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 3. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określają projekty umów- załączniki nr 3 do SWZ, mianowicie: 1) Projekt umowy – sprzedaż z użyczeniem – dot. części 1; 2) Projekt umowy – sprzedaż - dot. części 5, 7, 9-26 ; 3) Projekt umowy – komis bez użyczenia - dot. części 2-4, 6, 8, 4. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 5. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 6. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 7. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy 8. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których wskazane są znaki towarowe, parametry, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz gdy opisano przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych, systemów referencji, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. 9. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zamawiający odwołuje się do norm, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest udowodnić w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 10. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne KennungD10.251.66.N.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż z użyczeniem - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne KennungD10.251.66.N.2026_3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy- komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_4
LosLOT-0005
TitelCzęść 5
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż - załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_5
LosLOT-0006
TitelCzęść 6
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - komis bez użyczenia - załącznik nr 3 do SWZ 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_6
LosLOT-0007
TitelCzęść 7
Beschreibung1. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia, szacunkowe ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (zwanej dalej SWZ), mianowicie: 1) Zał. nr 1 – Formularz asortymentowo-cenowy, 2) Zał. nr 3 – Projekt umowy. Załącznik nr 1 do SWZ Wykonawca załącza do oferty. Wykonawca wypełniając wskazane pozycje w załączniku nr 1 do SWZ potwierdza spełnianie wymagań określonych przez Zamawiającego. 2. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy - sprzedaż- załącznik nr 3 do SWZ, 3. Maksymalny termin dostawy zamówienia częściowego wynosi do 5 dni roboczych (z uwzględnieniem dalszych zapisów SWZ – termin dostawy stanowi kryterium oceny ofert). 4. Oferowane przedmioty zamówienia muszą być kompletne, o wysokim standardzie zarówno pod względem jakości jak i funkcjonalności, a także wolne od wad materiałowych, konstrukcyjnych i prawnych. 5. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 6. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (t.j. Dz.U.2022.974 z dnia 2022.05.09.) – jeśli dotyczy
Interne KennungD10.251.66.N.2026_7
LosLOT-0008
TitelCzęść 8
Interne KennungD10.251.66.N.2026_8
LosLOT-0009
TitelCzęść 9
Interne KennungD10.251.66.N.2026_9
LosLOT-0010
TitelCzęść 10
Interne KennungD10.251.66.N.2026_10
LosLOT-0011
TitelCzęść 11
Interne KennungD10.251.66.N.2026_11
LosLOT-0012
TitelCzęść 12
Interne KennungD10.251.66.N.2026_12
LosLOT-0013
TitelCzęść 13
Interne KennungD10.251.66.N.2026_13
LosLOT-0014
TitelCzęść 14
Interne KennungD10.251.66.N.2026_14
LosLOT-0015
TitelCzęść 15
Interne KennungD10.251.66.N.2026_15
LosLOT-0016
TitelCzęść 16
Interne KennungD10.251.66.N.2026_16
LosLOT-0017
TitelCzęść 17
Interne KennungD10.251.66.N.2026_17
LosLOT-0018
TitelCzęść 18
Interne KennungD10.251.66.N.2026_18
LosLOT-0019
TitelCzęść 19
Interne KennungD10.251.66.N.2026_19
LosLOT-0020
TitelCzęść 20
Interne KennungD10.251.66.N.2026_20
LosLOT-0021
TitelCzęść 21
Interne KennungD10.251.66.N.2026_21
LosLOT-0022
TitelCzęść 22
Interne KennungD10.251.66.N.2026_22
LosLOT-0023
TitelCzęść 23
Interne KennungD10.251.66.N.2026_23
LosLOT-0024
TitelCzęść 24
Interne KennungD10.251.66.N.2026_24
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
LosLOT-0025
TitelCzęść 25
Interne KennungD10.251.66.N.2026_25
LosLOT-0026
TitelCzęść 26
Interne KennungD10.251.66.N.2026_26