5487-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Puławy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Puławy
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Puławy. 4.2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności odbierać i zagospodarować odpady komunalne ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie gminy Puławy. Usługa obejmuje również dostarczenie właścicielom nieruchomości worków foliowych do gromadzenia odpadów zbieranych selektywnie w minimalnej ilości 375 000 szt. oraz dostarczenie pojemników o pojemności 1100 litrów lub tzw. „dzwonów” do 3 punktów na terenie Gminy: Borowina, Sadłowice, Sosnów. 4.3. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do odbioru w ramach niniejszego zamówienia wynosi 2565 Mg. 4.5. Szczegółowy zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa (Załącznik nr 1 do SWZ) – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – dalej „SOPZ” oraz Projekt umowy stanowiący (Załącznik nr 2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung746882-2025
Interne KennungIF.271.16.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1) Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2) Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących: - opróżnianie pojemników, załadunek worków do pojazdów specjalistycznych przystosowanych do odbioru odpadów, - kierowanie pojazdami specjalistycznymi służącymi do wykonania zamówienia. 3) Komunikacja w postępowaniu odbywa się za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. W celu prawidłowego korzystania z usług Platformy e-Zamówienia wymagany jest: a) Komputer PC: - parametry minimum: Intel Core2 Duo, 2 GB RAM, HD, - zainstalowany jedne z poniższych systemów operacyjnych: MS Windows 7 lub nowszy, OSX/Mac OS 10.10, Ubuntu 14.04, - Zainstalowana jedna z poniższych przeglądarek: Chrome 66.0 lub nowsza, Firefox 59.0 lub nowszy, Safari 11.1 lub nowsza, Edge 14.0 i nowsze, albo b) Tablet/Telefon: - Parametry minimum: 4 rdzenie procesora, 2GB RAM, Android 6.0 Marshmallow, iOS 10.3, - Przeglądarka Chrome 61 lub nowa Szczegółowe informacje dot. środków komunikacji elektronicznej znajdują się w rozdziale 11 SWZ. 4) Ofertę składa oraz oświadczenie, o którym mowa w pkt 8.1 SWZ się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r., poz. 1557), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Szczegółowe warunki dot. postępowania określone są w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dot. przedmiotu zamówienia, warunków postępowania, warunków uczestnictwa, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia ofert przez wykonawców. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung4.1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Puławy. 4.2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności odbierać i zagospodarować odpady komunalne ze wszystkich nieruchomości zamieszkałych znajdujących się na terenie gminy Puławy. Usługa obejmuje również dostarczenie właścicielom nieruchomości worków foliowych do gromadzenia odpadów zbieranych selektywnie w minimalnej ilości 375 000 szt. oraz dostarczenie pojemników o pojemności 1100 litrów lub tzw. „dzwonów” do 3 punktów na terenie Gminy: Borowina, Sadłowice, Sosnów. 4.3. Szacunkowa ilość odpadów komunalnych przeznaczona do odbioru w ramach niniejszego zamówienia wynosi 2565 Mg.
Menge2 565 Tonnen