2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakupy inwestycyjne dla miejskich podmiotów leczniczych” – zakup aparatu RTG dla potrzeb przychodni SZPZLO Warszawa-Ochota przy ul. Sosnkowskiego 18 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa montaż i uruchomienie nowego cyfrowego aparatu RTG wraz z pracami instalacyjnymi niezbędnymi do podłączenia aparatu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w zestawieniu parametrów technicznoużytkowych stanowiącym Załącznik nr 2 i Załącznik nr 2a do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. 4. Oferowany przedmiot zamówienia ma być fabrycznie nowy wyprodukowany w 2025 roku, nie powystawowy, nie będący aparatem ,,demo’’– kompletny i gotowy do użytkowania bez żadnych dodatkowych zakupów inwestycyjnych .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-2511-13-GK/2025