See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van zonnepanelen + zonne-energieopslagsysteem
Beschreibung: Stadlander is medio Q1 ’24 door de Gemeente Bergen op Zoom gevraagd betrokken te zijn in het project bestrijding energiearmoede. Onder inwoners van de Bergen op Zoom, die geconfronteerd worden met energiearmoede bevinden zich eveneens huurders van de woningcorporatie Stadlander. De Gemeente Bergen op Zoom stelt zich tot doel deze inwoners te ondersteunen en heeft in samenwerking met Stadlander besloten een aantal flats, welke eigendom zijn van Stadlander, te voorzien van zonnepanelen + zonne-energieopslagsysteem. Hiervoor worden zogenaamde SPUK-energiearmoede subsidies aangewend. Deze SPUK-subsidies zijn door het ministerie van binnenlandse zaken en koninkrijk aan de Gemeente Bergen op Zoom toegekend. Middels een dienst van algemeen economisch belang (DAEB) zijn deze middelen aan Stadlander toegekend en zorgen voorts dat de energielasten van huurders met energiearmoede zullen dalen. Zo komt deze subsidie volledig ten goede aan inwoners van Bergen op Zoom die het hard nodig hebben. De gemeente heeft een verantwoordingsplicht naar het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (MBZK) om de gelden die beschikbaar zijn gemaakt vanuit de SPUK-beschikking rechtmatig te besteden. En in dat kader dient de Europese wet- en regelgeving gevolgd te worden m.b.t. de aanbestedingswet. In deze aanbesteding is Stadlander daarom de Penvoerder / aanbesteder en wordt daarbij ondersteund door de Gemeente Bergen op Zoom. Stadlander, besteedt voorts onderhavige opdracht, de levering en installatie van zonnepanelen + zonne-energieopslagsysteem met kenmerk: dCI-000439 aan middels een Europese niet openbare aanbesteding. Het e.e.a. conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Wet van 1 november 2012, gewijzigd 1 juli 2016). Stadlander is een woningcorporatie met zo’n 14.000 woningen in West-Brabant en Tholen. Stadlander werkt dagelijks aan prettig en betaalbaar wonen in een duurzame, schone en veilige wijk. ''Samen bouwen we aan een passend thuis in onze wijken en buurten, voor nu en in de toekomst''. Dat is waar Stadlander voor staat. Stadlander wil doormiddel van deze aanbesteding een Overeenkomst aangaan met één (1) Opdrachtnemer voor deze opdracht. De beoogde ingangsdatum van de Overeenkomst is 21 mei 2025. Deze Opdrachtnemer zal binnen de Overeenkomst de levering en installatie van de zonnepanelen + zonne-energieopslagsysteem en alle toebehoren gaan uitvoeren. De installaties dienen gebruiksklaar (turn-key) te worden opgeleverd op (uiterlijk) 31 oktober 2026. Voor de verrekening geldt eveneens de datum 31 oktober 2026. Zoals in de inleiding beschreven heeft de gemeente Bergen op Zoom een specifieke uitkering (SPUK) ontvangen. Specifieke uitkeringen worden onder voorwaarden verstrekt. Deze SPUK dient vooralsnog besteed en uitgevoerd te worden voor 31 december 2026. Het project kan derhalve in de uitvoering en verrekening geen vertraging verdragen. Aan Opdrachtnemer wordt in de inschrijvingsfase een uitwerking gevraagd van een risicoanalyse inclusief mitigerende maatregelen waaruit blijkt dat deze uiterste termijn niet overschreden wordt. De aanwending van de middelen dient rechtmatig te verlopen en aangetoond kunnen worden. Daarmee ligt ook de verantwoordingsplicht bij de Opdrachtnemer om de uitgaven te verantwoorden naar Stadlander en de gemeente Bergen op Zoom. Voor deze opdracht is een plafondbedrag van €950.000 (exclusief BTW) gesteld. Dat betekent dat in de inschrijvingsfase, inschrijvingen boven het plafondbedrag van €950.000 (exclusief BTW) terzijde worden gelegd en niet voor verdere beoordeling en gunning in aanmerking komen.
Interne Kennung: dCI-000439
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
5. Los
Los: LOT-0000