2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Terreinonderhoud t.b.v. Stichting Openbaar Onderwijs Groningen
Beschreibung: De aanbestedende dienst is op zoek naar een opdrachtnemer die het terreinonderhoud op de diverse locaties van de opdrachtgever kan uitvoeren. De aanbesteding bestaat uit één perceel, bestaande uit het onderhoud bij diverse schoollocaties voor het primair onderwijs en schoollocaties voor het voorgezet onderwijs. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026 en de looptijd bedraagt één (1) jaar met twee optionele verlengingen van twee (2) keer drie (3) jaar welke verlenging de opdrachtnemer aanvaardt. De aanbesteding vindt plaats op basis van een RAW bestek, gebaseerd op beeldkwaliteitsniveau A en B volgens de meest recente Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte en diverse frequentieposten.
Interne Kennung: Kenmerk: 9345/In
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De aanbestedende dienst heeft besloten om de opdracht niet op te delen in percelen. Van doorslaggevend belang hiervoor zijn de volgende aspecten geweest: • In verband met de toegang en de veiligheid bij de diverse locaties is het wenselijk om de werkzaamheden bij één partij te beleggen; • Bij meerdere percelen bestaat het risico dat er verschillende kwaliteitsniveaus ontstaan in verschillende percelen. • De locaties zijn binnen een straal van ca. 10 kilometer van elkaar gelegen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2026 en de looptijd bedraagt één (1) jaar met twee optionele verlengingen van twee (2) keer drie (3) jaar welke verlenging de opdrachtnemer aanvaardt. De aanbesteding vindt plaats op basis van een RAW bestek, gebaseerd op beeldkwaliteitsniveau A en B volgens de meest recente Kwaliteitscatalogus Openbare Ruimte en diverse frequentieposten.