54873-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Gase – Dodávka speciálních medicinálních plynů pro Ústav pro péči o matku a dítě
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka speciálních medicinálních plynů pro Ústav pro péči o matku a dítě
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky medicinálních a speciálních plynů spojené s výpůjčkou technologie pro aplikaci oxidu dusného.
Interne Kennung2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24111500 Medizinische Gase
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást 1
BeschreibungPlynné analgetikum
LosLOT-0002
Titelčást 2
BeschreibungSpeciální plyn pro terapii oxidem dusnatým