See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Potrošni materijal za transfuziologiju
Beschreibung: Potrošni materijal za transfuziologiju
Interne Kennung: NAB-VV-450/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Hranjiva otopina za trombocite i antikoagulantna otopina za plazmaferezu
Beschreibung: Hranjiva otopina za trombocite i antikoagulantna otopina za plazmaferezu
Interne Kennung: NAB-VV-450/25-2
Los: LOT-0005
Titel: Set s filterom za pooliranje slojeva leukocita i trombocita
Beschreibung: Set s filterom za pooliranje slojeva leukocita i trombocita
Interne Kennung: NAB-VV-450/25-5
Los: LOT-0010
Titel: Setovi za stanične separatore Haemonetics ili jednakovrijedno
Beschreibung: Setovi za stanične separatore Haemonetics ili jednakovrijedno
Interne Kennung: NAB-VV-450/25-10