2. Verfahren
Verfahren
Titel: Obnova místních komunikací po povodni ve Městě Albrechticích – I. etapa, 2. část
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je provedení stavebních prací spočívajících v obnově stávajících místních komunikací a chodníků.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233223 Aufbringen von Fahrbahnschichten, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Část 6 – Obnova místních komunikací – ulice Celní
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 6 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Celní v celkové délce 1368 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: Část 5 – Obnova místních komunikací – ulice Čs. Legií, Poštovní a Lázeňská
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 5 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Čs. Legií, Poštovní a Lázeňská o celkové délce 657 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Část 4 – Obnova místních komunikací – obec Linhartovy
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 4 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - obec Linhartovy - celková délka úpravy komunikace činí 1328 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 – Obnova místních komunikací – ulice Dělnická a Jiráskova
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 3 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Dělnická v celkové délce 946 m a - ulice Jiráskova v celkové délce 177 m. Součástí stavebních prací bude rovněž rekonstrukce dvou navazujících částí - ulice Jiráskova I. část v délce 255 m a II. část v délce 199 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 – Obnova místních komunikací – ulice Hynčice
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 1 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Hynčice (část u hřiště) v délce 788 m a přilehlého chodníku v délce 29 m, - ulice Hynčice (střední část) v celkové délce 428 m a - ulice Hynčice (spodní část) v celkové délce 293 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 – Obnova místních komunikací – ulice Leoše Janáčka ve Městě Albrechticích
Beschreibung: Předmětem stavebních prací pro Část 2 veřejné zakázky je rekonstrukce místních komunikací v rozsahu: - ulice Leoše Janáčka ve Městě Albrechticích v celkové délce 881 m. Předmětem stavebních prací je rovněž provedení všech dalších prací vymezených projektovou dokumentací. Předmětem veřejné zakázky je kromě provedení stavebních prací rovněž vypracování dokumentace skutečného provedení stavby a geodetického zaměření stavby.
Interne Kennung: 2