2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.34.2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego wg zał. Nr 2 do SWZ – Specyfikacja techniczna i obejmuje: 1) zakup wraz z dostawą sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej), 3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt, 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w Specyfikacji technicznej), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego