2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výroba a dodávky vybraných prvků městského mobiliáře
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zejména dodávka prvků mobiliáře tj. zastávkových přístřešků, velkokapacitních košů a zábradlí. Předmětem veřejné zakázky jsou rovněž dodávky náhradních dílů k prvkům mobiliáře a výpůjčka montážních rámů pro sestavení zastávkového přístřešku. Zadavatel se v rámcové dohodě zaváže k minimálnímu odběru prvků mobiliáře (500 ks zastávkových přístřešků typu A1, 80 ks zastávkových přístřešků typu A2, 70 ks zastávkových přístřešků typu A7, 580 ks velkokapacitních košů). Rovněž bude stanoven maximální předpokládaný negarantovaný počet prvků mobiliáře (550 ks zastávkových přístřešků typu A1, 110 ks zastávkových přístřešků typu A2, 85 ks zastávkových přístřešků typu A7, 300 ks zábradlí s výplní délky 1m, 250 ks zábradlí s výplní délky 2m, 660 ks velkokapacitních košů). Dodávky proběhnou podle projekční dokumentace, která je přílohou zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 14238-2021
Interne Kennung: TU_14_2021_ONŘ_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928310 Sicherheitszäune
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928320 Schutzplanken, 34928400 Stadtmobiliar, 44212320 Diverse Konstruktionen, 39221260 Ess- und Kochgeschirr, 45213300 Mit dem Transportwesen verbundene Gebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Q4/2025_Výroba a dodávky vybraných prvků městského mobiliáře
Beschreibung: Předmětem zakázky není dodávka výrobních forem zastávkových přístřešků a zábradlí. Oproti původně zvažované variantě není součástí předmětu veřejné zakázky instalace prvků mobiliáře. Předmětem veřejné zakázky není ani servis a údržba prvků mobiliáře. Předpokládaná hodnota veřejné zakázky včetně vyhrazených změn závazku byla v předběžném oznámení indikována v rozmezí 300.000.000,- až 370.000.000,- Kč bez DPH. Nyní uváděná předpokládaná hodnota 300.000.000,- Kč bez DPH je v tomto rozmezí. Jedná se o předpokládanou hodnotu všech plnění, která mohou vyplývat z rámcové dohody na veřejnou zakázku, včetně případných změn závazků vyhrazených v zadávací dokumentaci podle § 100 ZZVZ (v objemu 165.000.000,- Kč bez DPH), a to ke dni zahájení zadávacího řízení. Zadavatel pro vyloučení případných pochybností uvádí, že finální montáž (včetně skleněných a dřevěných prvků) a instalace Prvků mobiliáře zadavatelem nebo pověřenou třetí osobou nevylučuje případné uplatnění práv plynoucích ze záruky za jakost tak, jak je tato upravena v rámcové dohodě.
Interne Kennung: Q4/2025