See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości oraz przeprowadzanie dezynfekcji na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2026-2028.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na obiektach administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące części: część nr 1 – pływalnia przy ulicy Chałubińskiego 13 część nr 2 - pływalnia przy ulicy Siedleckiego 14 część nr 3 – pływalnia przy ulicy Stryjewskiego 28 część nr 4 – pływalnia przy ulicy Smoleńskiej 6/8 część nr 5 – pozostałe obiekty Szczegółowy wykaz zakresu i częstotliwości wykonywanych czynności został określony we Wzorze Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2) Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybrane części zamówienia lub na całość zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 198684-2026
Interne Kennung: ZP1.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: pływalnia przy ulicy Chałubińskiego 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Chałubińskiego 13, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 748 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.928 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: pływalnia przy ulicy Siedleckiego 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Siedleckiego 14, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: pływalnia przy ulicy Stryjewskiego 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Stryjewskiego 28, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: pływalnia przy ulicy Smoleńskiej 6/8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości oraz przeprowadzania dezynfekcji na pływalni administrowanej przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku przy ulicy Smoleńskiej 6/8, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie czynności na powierzchmi: 1) 900 metrów kwadratowych - przeprowadzanie dezynfekcji 2) 2.330 metrów kwadratowych - utrzymanie czystości, Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: pozostałe obiekty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług utrzymania czystości obiektów administrowanych przez Gdański Ośrodek Sportu w Gdańsku, w latach 2026-2028. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie usługi utrzymania czystości na powierzchni koło 1.030 metrów kwadratowych oraz 155 metrów kwadratowych powierzchni okien, przeszkleń i elewacji szklanych, na następujących obiektach: a) Zielonogórska 4, b) Wydmy 1, c) Kaczyńskiego 13, d) Grunwaldzka 244, e) Jantarowa 1, f) Siedleckiego 14. Szczegółowy wykaz wykonywanych czynności oraz warunków realizacji zamówienia zostały określone Wzorem Umowy, który stanowi zał. nr 2 do SWZ, w szczególności: 1) Opisem Przedmiotu Zamówienia (zał. nr 2 do Wzoru Umowy), który określa warunki realizacji poszczególnych czynności. 2 Kalkulacją Ceny (zał. nr 6 do SWZ), która określa ilości poszczególnych czynności, prognozowanych przez Zamawiającego, do wykonania w ramach umowy.
Interne Kennung: część nr 5