2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i roślinności zielnej wraz ze zbiorem i usunięciem powstałej biomasy na terenie Obszaru Natura 2000 Ostoja Napiwodzko – Ramucka (PLB 280007)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług – zabiegów ochronnych mających na celu przywrócenie do właściwego stanu chronionych na terenie Nadleśnictwa Olsztynek siedlisk przyrodniczych 6120 Ciepłolubne śródlądowe murawy napiaskowe oraz 1220 Żółw błotny, tj.: koszenie traw i roślinności zielnej wraz ze zbiorem i usunięciem powstałej biomasy z terenu zabiegów na siedlisku 6120 Ciepłolubne śródlądowe murawy napiaskowe (Koelerion glaucae) oraz 1220 Żółw błotny (Emys orbicularis).
Interne Kennung: ZG.270.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138. ust. 1 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: wykonanie zabiegów ochrony czynnej na nieruchomościach gruntowych będących własnością Skarbu Państwa zarządzanych przez Nadleśnictwo Olsztynek o łącznej powierzchni 7,06 ha, zlokalizowanych: w Leśnictwie Maróz. Miejscem realizacji przedmiotu zamówienia będzie obszar administracyjny Nadleśnictwa Olsztynek, leśnictwo Maróz.
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft