See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja novega doma starejših Hrastnik
Beschreibung: Predmet javnega naročila je izgradnja novega doma starejših Hrastnik, ki ga v celoti financira Republika Slovenija, Ministrstvo za solidarno prihodnost.
Interne Kennung: 4300-3/1-2025
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 525044