2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitgifte en levering van maaltijdcheques en elektronische ecocheques
Beschreibung: Deze overheidsopdracht voor leveringen heeft betrekking op de levering van maaltijdcheques en elektronische eco-cheques. Indien de opdracht wordt gegund, heeft deze een looptijd van één jaar vanaf de datum van kennisgeving van de gunning. De opdracht kan jaarlijks worden verlengd, met een maximum van drie verlengingen. De opdracht is niet opgedeeld in percelen, aangezien het voor de personeelsdienst van Smals en voor het personeel van Smals de uitvoering van de opdracht zou bemoeilijken indien er voor de uitgifte en levering van maaltijdcheques een andere leverancier zou zijn dan degene die belast is met de uitgifte en levering van elektronische eco-cheques.
Interne Kennung: Smals-BB-001.017/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Deze overheidsopdracht voor leveringen heeft betrekking op de levering van elektronische maaltijdcheques en ecocheques. Indien de opdracht wordt gegund, heeft deze een looptijd van één jaar vanaf de datum van kennisgeving van de gunning. De opdracht kan jaarlijks worden verlengd, met een maximum van drie verlengingen. De opdracht is niet opgedeeld in percelen, aangezien het voor de personeelsdienst van Smals en voor het personeel van Smals de uitvoering van de opdracht zou bemoeilijken indien er voor de uitgifte en levering van maaltijdcheques een andere leverancier zou zijn dan degene die belast is met de uitgifte en levering van elektronische ecocheques.
Interne Kennung: 1