548873-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój
BeschreibungZamówienie obejmuje: 1) odbieranie, transportowanie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, z punktów selektywnego zbierania odpadów komunalnych, w tym z Gminnego Punktu Zbierania Odpadów Niebezpiecznych (GPZON), aptek oraz ogólnodostępnych punktów zbiórki usytuowanych na terenie miasta, a także odpadów zebranych w ramach mobilnej zbiórki, 2) wyposażenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy odpowiednio w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, bioodpady, surowce wtórne wraz z ich naprawą, konserwacją, myciem i dezynfekcją a także w worki z tworzywa sztucznego na surowce wtórne i bioodpady, 3) działania edukacyjne i informacyjne. Szczegółowy zakres zadania ujęto w opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do specyfikacji.
Interne KennungBZP.271.1.102.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 34928480 Abfallcontainer und -körbe, 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung