548883-2026 - Ergebnis
Niederlande – Computerbezogene Geräte – NU Zonova - Chromebooks
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Zonova - Chromebooks
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor de levering van 592 chromebooks ten behoeve van Zonova. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Chromebooks.
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
LosLOT-0000
548883-2026 - Resultaat
Nederland – Computerapparatuur – NU Zonova - Chromebooks
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: NU Zonova - Chromebooks
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000