See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wdrożenie, konfiguracja oraz dostosowanie platformy partycypacyjnej opartej na oprogramowaniu open-source dla Lasów Państwowych. Głównym celem jest stworzenie centralnego narzędzia do prowadzenia konsultacji społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem Planów Urządzenia Lasu (PUL) oraz wsparcia pracy Zespołów Lokalnej Współpracy (ZLW). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: 1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ, 2) projektowane postanowienia umowy – Załącznik nr 7 do SWZ
Interne Kennung: DZ.270.56.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega w ramach „prawa opcji” możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy na maksymalnie 6 miesięcy. W przedłużonym okresie obowiązywania umowy usługi będą świadczone na takich samych zasadach jak w okresie podstawowym. Zasady zlecania i odbioru „prawa opcji” określa Umowa. 2. Zamówienie w ramach „prawa opcji” oznacza, że zamawiający może zlecić Wykonawcy jego realizację w części lub w całości. Z tytułu niezrealizowania „prawa opcji” Wykonawcy nie przysługuje dodatkowe wynagrodzenie. 3. Zamówienie fakultatywne: Zamawiający w okresie obowiązywania Umowy może zlecić Wykonawcy realizację świadczenia wsparcia dla Administratorów PGL LP w zakresie utrzymywanego/wdrażanego rozwiązania w maksymalnym 100 godzin.