2. Verfahren
Verfahren
Titel: Brandverzekering
Beschreibung: Het betreft een brandverzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van gemeente Veenendaal. De Objectspecificatie geeft een duidelijk beeld van de aard en omvang van deze Opdracht. Het doel van de aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe verzekeringsovereenkomst met één of meerdere verzekeraars. Eén opdracht
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht is niet ondervedeeld in percelen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: De opdracht is niet onderverdeeld in percelen.
Beschreibung: De opdracht is niet onderverdeeld in percelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na de initiële looptijd, kan de overeenkomst telkens stilzwijgend worden verlengd voor een termijn van 12 maanden.