548894-2026 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż i dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zamówienie zostało podzielone na 6 części (6 zadań): Zadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa drukarki 3D dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Zadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa swicha dla Uniwersyteckiego Centrum Informatyzacji. Zadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego dla Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii. Zadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Pedagogiki i Filozofii. Zadanie nr 5: Sprzedaż i dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych i monitora dla Wydziału Biotechnologii. Zadanie nr 6: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Działu Administracji. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP. 4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000, — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: iod@ur.edu.pl , tel. +48 178723439, — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung376052-2026
Interne KennungDZP.UR.261.234.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa drukarki 3D dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych.
BeschreibungZadanie nr 1: Sprzedaż i dostawa drukarki 3D dla Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa swicha dla Uniwersyteckiego Centrum Informatyzacji.
BeschreibungZadanie nr 2: Sprzedaż i dostawa swicha dla Uniwersyteckiego Centrum Informatyzacji. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego dla Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii.
BeschreibungZadanie nr 3: Sprzedaż i dostawa stacjonarnego zestawu komputerowego dla Wydziału Nauk o Zdrowiu i Psychologii. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Pedagogiki i Filozofii.
BeschreibungZadanie nr 4: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Wydziału Pedagogiki i Filozofii. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie nr 5: Sprzedaż i dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych i monitora dla Wydziału Biotechnologii.
BeschreibungZadanie nr 5: Sprzedaż i dostawa stacjonarnych zestawów komputerowych i monitora dla Wydziału Biotechnologii. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme
LosLOT-0006
TitelZadanie nr 6: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Działu Administracji.
BeschreibungZadanie nr 6: Sprzedaż i dostawa urządzenia wielofunkcyjnego dla Działu Administracji. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 3 do SWZ: a) zaproponowane urządzenie musi być nowe, nieużywane, wolne od wad, a jego parametry techniczno funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ; b) zaproponowane oprogramowanie musi być wolne od wad, a jego parametry techniczno-funkcjonalne nie niższe niż przedstawione w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. c) Zamawiający dopuszcza składania ofert równoważnych. Wszędzie tam, gdzie Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez wskazanie znaków towarowych, patentów lub odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, pochodzenia, specyfikacji technicznych i/lub systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia.
Interne KennungZadanie nr 6