See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli do nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku: mebli biurowych, mebli gabinetowych, mebli reprezentacyjnych, mebli warsztatowych, mebli mieszkaniowych i mebli na wymiar w podziale na następujące części: Część 1: Meble biurowe, Część 2: Meble gabinetowe, Część 3: Meble reprezentacyjne, Część 4: Meble warsztatowe, Część 5: Meble mieszkaniowe, Część 6: Meble na wymiar. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.1 do 1.6 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: AMB.MINS.260.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39516100 Innenausstattungsartikel aus Textilstoffen, 39153000 Möbel für Konferenzräume
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Meble biurowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli biurowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39121100 Schreibtische, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39132100 Aktenschränke
Los: LOT-0002
Titel: Meble gabinetowe
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli do nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli gabinetowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.2 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39121100 Schreibtische, 39143122 Kommoden
Los: LOT-0003
Titel: Meble reprezentacyjne
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli reprezentacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.3 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39143210 Esstische, 39143310 Couchtische, 39156000 Möbel für Warte- und Empfangshallen, 39153000 Möbel für Konferenzräume
Los: LOT-0004
Titel: Meble warsztatowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli warsztatowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.4 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39131000 Büroregale, 39112000 Stühle, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39132100 Aktenschränke
Los: LOT-0005
Titel: Meble mieszkaniowe
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli mieszkaniowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.5 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39113000 Verschiedene Sitze und Stühle, 39113100 Sessel, 39112100 Esszimmerstühle, 39143210 Esstische
Los: LOT-0006
Titel: Meble na wymiar
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, wniesienie, montaż i rozmieszczenie, elementów wyposażenia nowej siedziby Ambasady RP w Mińsku mebli na wymiar. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części stanowią Załączniki nr 1.6 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143122 Kommoden