See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w ramach projektu: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0332/25.
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest rozbudowa systemu RIS/PACS dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w ramach projektu: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0332/25.
Vorherige Bekanntmachung: 297993-2026
Interne Kennung: DZ/16/2026/WR KPO
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa systemu RIS/PACS dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w ramach projektu: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0332/25
Beschreibung: Rozbudowa systemu RIS/PACS dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w ramach projektu: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej w SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym” Nabór: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Numer wniosku: KPOD.07.03-IP.10-0332/25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48814000 Medizinische Informationssysteme