See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Limanowa w sezonie 2025/2026
Beschreibung: 1.Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie 2025/2026. Zimowe utrzymanie dróg, czyli czynności, których celem jest zapewnienie przejezdności oraz ograniczenie zakłóceń płynności ruchu drogowego wywołanych takimi zjawiskami jak opady śniegu, deszczu ze śniegiem, marznącej mżawki lub śliskością zimową jezdni. Do utrzymania zimowego dróg zalicza się: usuwanie śniegu z drogi, zwalczanie i zapobieganie powstawaniu śliskości zimowej przez stosowanie środków chemicznych lub materiałów uszorstniających. Znaczna część dróg zlokalizowana jest w terenie górzystym i pagórkowatym. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – liczba części 10. 3. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr do SWZ. 4. Wykonawca będzie świadczył usługę tylko w przypadkach występowania zjawisk atmosferycznych – opadów śniegu, występowania śliskości czyli występowania zjawisk pogodowych kwalifikujących użycie sprzętu do odśnieżania, zwalczania śliskości – przy pomocy własnego sprzętu. 5. W ramach przedmiotu zamówienia wykonawca zapewni materiał uszorstniający do likwidacji śliskości na drogach. 7. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach o których mowa w art. 95: Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności: przygotowanie materiału i sprzętu, operatorów – kierowców sprzętu. 8. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, tzn. każdy z Wykonawców może złożyć ofertę na świadczenie usługi zimowego utrzymania dróg dla jednego, kliku lub wszystkich zadań
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: zimowe utrzymanie dróg (14 700 m): 5 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2024/2025: Łososina Górna – Pasierbiec – Młynne, Kisielówka Dolna do Szelca, Piekiełko – Kisielówka OSP, Pasierbiec Mroczkówka, Koszary- Łososina Górna, Młynne – Łososina Górna (do mostu). Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: zimowe utrzymanie dróg (14 450 m): 5 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Kisielówka Sowińskie – OSP – Pasierbiec – Stara Karczma – Rupniów Kokoczki, Pasierbiec Wierzch Góry, Łososina Górna – Ubocz, Bałażówka Poza Górę, Bałażówka do świetlicy, Walowa Góra droga główna – od Bałażówki do świetlicy i kamieniołomu, Rupniów Marna Wieś. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: zimowe utrzymanie dróg (14 500 m): 7 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2024/2025: Młynne – Makowica, Młynne – Królikówka, Młynne Załpa, Młynne Zagrody, Makowica Wieś, Młynne Rola, Młynne Młyn, Makowica Wierzchowina, Młynne – Padoły, Łososina Górna – Dzielec. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: zimowe utrzymanie dróg (16 650 m): 12 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2024/2025: Stara Wieś – Leśniówka, Stara Wieś Ćwikówka, Stara Wieś Golców Wodykówka, Stara Wieś Podlipowe, Stara Wieś Wola Rola, Stara Wieś – Dutkówka, Stara Wieś – Wojtasówka, Stara Wieś – Kamerdynówka, Stara Wieś – Skorupówka, Stara Wieś – Leśniczówka – Setlak, Stara Wieś – Łąki, Stara Wieś – Zakopane. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5: zimowe utrzymanie dróg (12 300): 3 drogi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Kłodne szkoła – Sośliny – Klenie, Kłodne Głębokie Paściak, Męcina – Zakrętek. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6: zimowe utrzymanie dróg (9 660 m): 4 drogi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Męcina Miczaki – do kamieniołomu, Męcina Podgórze, Męcina Łęgi, Męcina Szczepieniec. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7: zimowe utrzymanie dróg (8 500 m): 5 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Męcina Wysokie, Wysokie Karczkówka, Wysokie Długołęka, Wysokie – Padoły, Wysokie Przyszowa. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8: zimowe utrzymanie dróg (3 200 m): 3 drogi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Kanina – Przyszowa, Kanina – Berdychów, Kanina - Jonina. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9: zimowe utrzymanie dróg (28.310 m): 13 dróg
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Nowe Rybie Kamionna, Nowe Rybie – Stawiska – do Krzyża i Klimy, Nowe Rybie – Podłupiska, Nowe Rybie Podogrodami Centrum K.R. Szyk, Nowe Rybie – Jaszczurówka, Stare Rybie Rdzawa, Stare Rybie Do Widomskiego, Stare Rybie Szkoła Podgórze, Rupniów – Pańskie, Rupniów – Bednarki Pod Kostrzą, Rupniów Łużny – Działy, Rupniów-k/stadionu, Nowe Rybie Jaszczurówka II (w kierunku Kamionnej), Rupniów do Liberdy. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10: zimowe utrzymanie dróg (6 860 m): 4 drogi
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Limanowa w sezonie zimowym 2025/2026: Lipowe od ul. Biedronia do ul. Krakowskiej, Stara Wieś – Lipowe, Lipowe od ul. Grunwaldzkiej przez Lipowe Słopnickie do granicy Słopnic, Lipowe zbiornik. Sposób świadczenia usługi, czynności jakie będą wykonywane w ramach świadczonej usługi został określony w Specyfikacji technicznej zimowego utrzymania dróg (ZUD) – Załącznik nr 4 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie Nr 10